Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 41 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Σήμερα πήγα στην ερημίτη δίπλα στο L.V. Πέτρου ερημίτη 3β η οδός. Πήρα μία Ρουμάνα οπως είπε η τσατσά και φορουσε καλτσοδετες διχτυωτές. Λέω υα περάσω. Με βάζει η τσατσά στο δωμάτιο με ρωτάει αν έχω πιστοποιητικό λέω όχι δεν έχω πάνω μου να φύγω; Όχι μωρέ εντάξει θα κλειδώσουμε την πόρτα. Άπλά να μη βρούμε κανένα μπελά. Την πήρα με 40 ευρό γλειφομουνι. Βερόνικα συστήθηκε στο δωμάτιο. Καλή περίπτωση. Της έγλειφα το μουνακι στα 4 για λίγο και μετά ασχολειθηκα με την κωλοτρυπιδα της. Η κοπέλα πάθαινε ηλεκτροπληξια όταν της έχωνα γλώσσα, έδειχνε να το απολαμβάνει. Αυτό που θέλω να τονίσω είναι ότι έτσι πως ήταν στα 4 διαπίστωσα ότι το μουνακι της έσταζε στο χερι μου διαφανές παχυρευστο υγρό. Όχι δεν ήταν τα σάλια μου μάλλον η κοπέλα χύνει ασυστολα. Πίπα με προφυλακτικό όπως ήμουν από πίσω της στα γόνατα πολύ καλή εξαιρετική θα έλεγα και μετά την ξάπλωσα οπου και τελείωσα. Καλή περίπτωση εμένα μου άρεσε. Επισις στο σαλόνι δείχνει πιο μικρή. Μέσα στο δωματιο την έκανα για 30 +. Χωρίς κάτι ιδιαίτερο πιστεύω αξίζει μια δοκιμή.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 27, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Βερόνικα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
40€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
gyorgos
Μέλος
Εγγραφή:
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
335
Πόντοι:
21
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Ιανουαρίου, 2022
Πως γινεται αυτο ρε φιλε?
Να σε παιρνει πιπα ενω εισαι απο πισω της και την εχεις στα τεσσερα?
Με τον Τιραμολα πηγες?
30 Ιανουαρίου, 2022
Αυτό καραλαβες; Γύρισε απ τη μεριά μου ρε φίλε με το πόδια της προς το μαξιλάρι.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2