Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824487
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συναγωνιστές χαίρετε! Μόλις γύρισα από Φ104 και Κλαούντια. Ξεκινάω άπό τα αρνητικά για να φύγουν από τη μέση. Αν κρίνει κάποιος τη σημερινή μου "πράξη" μόνο ως "πράξη" τότε δικαίως θα την αποκαλέσει αποτυχημένη. Θες το άγχος για το παρκάρισμα (πραγματικά απόρησα που δε βρήκα σπασμένο το αμάξι μου),θες η κούραση όλης της ημέρας, θες το γαμημένο το σκουφί (γαμώ τον καριόλη που γέμισε τον κόσμο αφροδίσια), πάντως full στύση δεν κατάφερω να πετύχω παρά μόνο προς το τέλος και χρειάστηκε και βοήθεια από το χέρι μου. Τονίζω εδώ ότι η Κλαούντια δεν έφταιξε ΚΑΘΟΛΟΥ!!! Προσπάθησε πολύ μάλιστα! Πάμε στα καλά τώρα. Σκάει η τσατσά μου λέει ποιηματάκι, διαλέγω απλό (40) και κάπου εκεί πάνω στην κουβέντα εμφανίζεται η Κλαούντια. Μου έπεσαν τα μαλλιά! Πρώτη φορά στη ζωή μου συναντάω τόσο όμορφο πρόσωπο σε στούντιο! Μιλάμε έπαθα πλάκα. Ένα πεντάγλυκο ρουμανάκι που πραγματικά υπερκάλυψε τα γούστα μου μιας και το πρόσωπο για μένα είναι το πιο σημαντικό. Πέραν αυτού, κοντούλα, αδυνατούλα, μικρομεσαίο βυζάκι, τατουαζάκια και σκουλαρίκι στο φρύδι. Στα του δωματίου δε μου έκανε κάτι σούπερ από τεχνικής πλευράς αλλά σίγουρα δεν "έπασχε" σε κανέναν τομέα. Αυτό που έκανε και με έστειλε είναι η συνεχόμενη οπτική επαφή και αυτό το λάγνο βλέμμα που με πέθαινε. Πραγματικά ήθελα να τη φιλήσω!!! Πιπίλισμα στις ρώγες, χαδάκια, πίπα, ιππασία, ιεραποστολικό, τέσσερα και τέλος. Σύντομη η περιγραφή μιας και ήταν όπως είπα συνάντηση "προσώπου" κι όχι "πράξης". Τη συτήνω ανεπιφύλακτα σε όποιον ψάχνει ένα γλυκό ρουμανάκι, ευγενέστατο, χωρίς "όχι, μη, δεν" και λοιπά και με ένα πρόσωπο που για μένα παίρνει βραβείο! Η βαθμολογία θα ήταν φουλ 10 εκτός από πάρκινγκ (6) και τσατσα (8) που δε με τρέλαναν κιόλας αλλά δε με αφήνει το σύστημα (αυτή είναι η 5η μου κριτική και επιτέλους λευτερώνομαι). Τέλος η κρίσιμη ερώτηση: Αν θα ξανασυναντούσα την κοπέλα? Τρέχοντας!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 27, 2009
Όνομα κοπέλας
Κλαούντια
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
12 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
4
Πόντοι:
616
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού