Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 255 10
Sex Studio 267087
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κυριακή βράδυ και έχοντας διαβάσει καλές κριτικές για τη Βανέσσα, από αξιόπιστα μέλη του site, όλο αυτό το διάστημα είπα να διαπιστώσω και κατ' ιδίαν την καλή της ομολογουμένως φήμη(θέλω σε αυτό το σημείο να ευχαριστήσω όσουβγαίνουν στο δσαλόνις ποστάρουν ειλικρινείς κριτικές για να αποφεύγουμε και τις κακοτοπιές). Άλλωστε με τέτοια ζέστη που επικρατούσε δεν είχα όρεξη και για πολλά!

Κατ' αρχή θα ήθελα να τονίσω πως η συμπεριφορά της και μόνο από το σαλόνι σε κερδίζει από την πρώτη κιόλας στιγμή! Επέλεξα το απλό πρόγραμμα των 50,00€ και ήταν σα να είχα πληρώσει 150,00€! Η κοπέλα θα πρέπει να παραδώσει το συντομότερο δυνατό σεμινάρια σε πολλές συναδέλφους της στο πως να προσεγγίζουν τον εκάστοτε πελάτη και να τον κάνουν να περνάει εξαιρετικά ευχάριστες στιγμές! Για την ιστορία αναφέρω πως όταν μου στήθηκε στα τέσσερα... ΕΠΑΘΑ ΠΛΑΚΑ (προφανώς ξέρει και η ίδια ότι είναι το "δυνατό" της σημείο) με αποτέλεσμα να μη θέλω να αλλάξω στάση μέχρι "τελικής πτώσης". Ό,τι περαιτέρω και να πω πιστεύω πως είναι λίγο για αυτήν την ΚΟΠΕΛΑ!

Και το καλύτερο όλων; (μιλάω πάντα για εμένα προσωπικά)

Είναι πολύ κοντά στο σπίτι μου, αφού μένω σε αυτήν την περιοχή!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 26, 2009
Όνομα κοπέλας
Βανέσσα
filos78
Τιμημένος
Εγγραφή:
1 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
1.626
Πόντοι:
5.975
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 spunky13

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού