Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 73 10
Sex Studio 136781
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
ημερομηνια ενδεικτικη.
πρωτη φορα στην περιοχη...εκανα επισκεψη πρωτα στον πανω οροφο,δυο κοπελιες απο ταυλανδη και μετα κατεβηκα στα 2 κατω να δω τι παιζει και εκει...
στην δεξια πορτα 2 κοπελες,το ενα αλογο καθαροαιμο,μελαχρινο,με ατελειωτες καμπυλες,πραγματικα εντυπωσιακη και μια ξανθια,καλη,αλλα καμια σχεση με το μελαχροινο....
στην αριστερη πορτα μονο μια κοπελα ,νομιζω η Νικολ που εχει αναφερθει εδω,δεν μου εκανε καποια ιδιαιτερη εντυπωση..
μιας και ειχα σκοπο για ασιατισα ξαναανεβηκα προς τα πανω και διαλεξα την Αννα λογω μεγαλυτερου στηθους....
δωματιο με σφραγισμενη πετσετα ,αλλα χωρις παντοφλες...
στα του αγωνα ,η Αννα εχει μεγαλο φυσικο στητο στηθος,μαλλον 3+ με ωραιες θηλες και γενικα καλο και σφιχτο κορμι και προσωπο μετριο,ηλικια κατω των 30 θα ελεγα..δεν παιρνει ιδιαιτερες πρωτοβουλιες αλλα ακολουθει υπακουα οτι της ζητας...γενικα δεν βγαζει την καβλα οτι γουσταρει να γαμιεται και πλεον δεν ειμαι στην ηλικια ωστε να τελειωνω,μονο και μονο επειδη καποια εχει κορμαρα,για αυτο και σημειωσα οτι δεν θα την ξανασυναντουσα...μου καρφωθηκε στο μυαλο το κατω μελαχροινο αλογο,ισως για την επομενη φορα....(σορυ αλλα ονοματα δεν συγκρατω)

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 07, 2022
Όνομα κοπέλας
Anna
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
70€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Matt LeBlanc
Ανώτερος
Εγγραφή:
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
6.851
Πόντοι:
6.745
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 maradona7, THE VISITOR, Διαγραμμένο μέλος 201295 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού