Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 238 10
Sex Studio 271304
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
η ελενη ειναι ενα μελαχρινο πολυ γλυκο κοριτσι γυρο στα 20 με πολυ πλουσιο φυσικο στηθος κ ομορφες καμπυλες η καταγωγη της ειναι ελληνοαιγυπτια κ αυτο που με οδηγησε να γραψω την κριτικη αυτη ειναι ο καλος της χαρακτηρας που στη δικη μας συνευρεση των 25 λεπτων μου εδειξε κ το βασικοτερο ο τροπος με τον οποιο δινει την πισω πορτα της που με εξεπλιξε!περασα στο δωματιο για 69,το ελενακι εχει μια πολυ καλη ιδιαιτεροτητα στο γατακι της,ειναι αρκετα μαγαλα τα χειλακια του κ αυτο μου αρεσει πολυ,στη διαρκεια της επαφης μας τα δαχτυλακια μου επαιζαν με με την στενη τρυπα της πραγμα που εκανε το μωρο να με ρωτισει αν θελω να εισχορισω εκει,οπως ηταν φυσικο κ χωρις πολυ σκεψη σικωθηκα τησ εδωσα τα 30 παραπανω κ την εστισα στο κομοδινο με το κωλαρακι της να χαμογελα κ να περιμενει το μιτσο,μετα απο αρκετο χτυπιμα το ελενακι με ρωτισε αν θελω να την παρω με τα ποδια ορθια,το μωρο απλωθικε το στιθοσ τησ που ειναι πολυ πλουσιο απλωθικε κ το μαξιλαρι μπηκε κατω απο την μεση της για να γινει η εισχοριση στο απολυτο στην πισω πορτα που με ενα τοσο ομορφο μωρο κ το στηθος να παλεται σαν τρελο ο μιτσος δεν αντεξε κ παρεδωσε.πολυ καλη εμπειρια δυστιχως δεν μπορουσα να βαλω σε ολα 10 στο κουκλι το αξιζε!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 25, 2009
Όνομα κοπέλας
Ελένη
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
30 Δεκ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού