Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 157 10
Sex Studio 307122
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Στο εν λογο στουντιο ειμαι πελατης πολλα χρονια και εχω περασει με τα περισσοτερα κοριτσια. Αυτο που εζησα προσφατα δεν περιμενα να το βιώσω. Αποδεικνυει αυτο που λενε κι αλλοι, πως δηλαδη αυτο το μαγαζί εχει παρακμασει. Να επισημανω οτι ειναι στουντιο που δινει εμφαση στο ασφαλες σεξ, στην τηρηση της νομοθεσιας (lockdown κτλ) και για αυτο το εχω σε εκτιμηση.Πηγα για την Γιασμιν αλλα μου εκανε σαλοναρισμα και η Μαργαριτα η οποια μου αρεσε περισσοτερο. Μελαχρινη, λιγο κυταρριτιδα, ελληνικος τυπος σωματος με κωλο σε σχημα αχλαδι και ηλικία κάτω των 30. Τι ηθελα και την επελεξα....εφαγα φολα και πέταξα τα λεφτά μου. Η γκομενα μου ηρθε στο δωματιο εντελως βαριεστημενη και τελικά πιστεύω πως ήταν μαστουρωμένη και για αυτό δεν μπορούσε να ανταποκριθεί. Νυχια ποδιων απεριποιητα, πρωτοβουλια μηδεν, δηλαδη εκατσε ανασκελα και δεν εκανε τιποτα. Δεν μου φορεσε την καποτα αλλα αντιθετα μου την εδωσε να την φορεσω εγω και ηταν απροσεχτη σε οτι αφορα το ασφαλες σεξ. Συγκεκριμενα, επιασε να παιξει την πουτσα μου με χερι με το οποιο ειχε χαιδεψει προηγουμενως το μουνι της. Επιπλεον δεν μου αφαιρεσε την καποτα με την χρηση καποιου χαρτομαντηλου αλλα ζητησε να την βγαλω εγω, ηρθε σε επαφη το χερι μου με τα κολπικα της υγρα. Τελος παντων, η κοπελα βαριοταν να δουλεψει ή δεν μπορούσε να δουλέψει. Στην επικοινωνία προσπάθησε να σώσει την κατάσταση αλλά ήταν μάταιο.
Αντζελα, μην βαζεις φολες στο στουντιο σου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 22, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μαργαρίτα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
jim28
Ανώτερος
Εγγραφή:
7 Ιαν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
2.315
Πόντοι:
6.955
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 olddog, kwstasxat, giorgiodelafuentes2 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού