Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 73 10
Sex Studio 136781
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ας βάλουμε λίγο τα πράμματα στη νέα θέση τους.
Στο ασιατόσπιτο είχα πάει αμέσως μόλις άνοιξε.
Τότε είχε έναν κινέζο τσάτσο με τον οποίο δεν μπορούσες να συνεννοηθείς και τα προγράμματα ξεκινάγαν από 70 και ανέβαιναν χωρίς όμως να μπορεί να σου εξηγήσει τι πρόσφεραν οι κοπέλες.
Είχαν παρουσιαστεί τότε 4 κοπέλες που δεν έλεγαν και πολλά με εξαίρεση μία, την Άννα.
Χτες η περιέργεια με έσπρωξε πάλι εκεί μιας και η Σεμπτά στο Μαραθώνος για την οποία ξεκίνησα δεν μου πολυάρεσε.
Ανεβαίνω λοιπόν τα σκαλιά του Κασσάνδρας 4Α και μου ανοίγει μια κυρία που ευτυχώς μιλούσε ελληνικά και μου παρουσίασε 8 ασιατάκια εκ των οποίων τα περισσότερα ήταν πολύ όμορφα και ωραία ενδεδυμένα και αρωματισμένα. Επέλεξα τη Νικόλ (να αναφέρω εδώ πως στις φωτογραφίες η Νικόλ είναι η ίδια και όχι fake, για τις άλλες δεν μπορώ να πω). Όλες οι κοπέλες ήταν ντυμένες όμορφα και όχι με παντόφλες όπως την προηγούμενη φορά. Η Νικόλ είναι ένα πετίτ πλασματάκι με πολύ όμορφο πρόσωπο. Φορούσε διχτυωτό baby doll και λευκά ψηλοτάκουνα πέδιλα. Τα προγράμματα πλέον ξεκινάνε από 50 ευρώ και ανεβαίνουν ανάλογα. Με το που μπήκε η Νικόλ στο δωμάτιο κάθισε δίπλα μου και αμέσως αγκαλιαστήκαμε και εγω άρχισα να τρίβω απαλά το μουνάκι της το οποίο σύντομα υγράνθηκε. Αφού την ξάπλωσα χωρίς να βγάλω το baby doll την έγλειψα πατόκορφα παραμερίζοντας το ρούχο όπου χρειαζόταν. Εκείνη είχε βάλει λάδι στο χέρι της και έπαιζε απαλά με το πέος. Επειδή δεν άντεχα άλλο με αυτή την εντελώς amateur φάση, μπήκα μέσα της, εκείνη με σφιχταγκάλιασε με τα πόδια και συνεχίσαμε έτσι σε κλίμα gfe ως το τέλος. Μετά σηκώθηκε πλύθηκε σκουπίστηκε αγκαλιαστήκαμε, φιληθήκαμε και χαθηκα ονειροπόλος στη βροχερή Κωνσταντινουπόλεως. Μακάρι να συνεχιστεί έτσι η φάση τους γιατί τουλάχιστον αφού δεν μπορούμε να πάμε ταϋλάνδη ήλθε η ταϋλάνδη σε μας. Βέβαια η κοπελίτσα εμένα μου έκανε για κινέζα, ενώ οι υπόλοιπες άλλες μοιάζαν με ταϋλανδές και άλλες με φιλιππινέζες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 22, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Νικόλ
Προκαταρκτικά
Ναι
Υπηρεσίες
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
black crow
Τιμημένος
Εγγραφή:
12 Σεπ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
255
Likes:
10.854
Πόντοι:
19.505
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 n.smirni76, Autokinitas, koutavoulias και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Δεκεμβρίου, 2021
Καλημερα και καλες γιορτες φιλε crow
Πριν 2 βδομαδες που πατησα το ποδι μου στο Κασσανδρας 4Α το οποιο δυστυχως εχασε τα καλα χαρτια του(πριν 3 μηνες ειχε Μονικα Τζουλια και Τζεσικα και οι 3 εξαιρετικες),αυτο που αντικρυσα ηταν ενα ασιατικο "κοτετσι"
Η τσατσα που μιλαει ελληνικα δεν ειχε τροπο να φωναξει τις κοπελες στο σαλονι
Η μια βγηκε παιζοντας με το κινητο της και ατημελητα ντυμενη
Η αλλη βγηκε με πολλαπλο καλεσμα της τσατσας βαριεστημενη
Και τελος σαλοναρε κι ενας τυπος ψιλομαυριδερος που καλουσε κι αυτος απελπισμενα τις διχως συννενοηση και συνεργασια κινεζοπουλαδες του κοτετσιου

Απο εμφανιση ολες ηταν παχουλες ατσουμπαλες επιπεδουν μεταξουργιου εκτος ισως απο μια αδυνατουλα
Η οσμη του στουντιο επισης εμοιαζε με κοτετσι
Σα συνολο αντικρυσα ενα υποβαθμισμενο και πατακμιακο στυλ ενδειξη της παρακμης του στουντιο που εχασε τα δυνατα χαρτια του δυστυχως....

Τωρα αν αλλαξε η κατασταση,αν οι κοπελες "σουλουπωθηκαν" τουλαχιστον αυτο καπως ισως αναβαθμισε την εικονα.
Σπανια συναντω αποκρουστικο θεαμα και αυτη η φορα ηταν μια απο αυτες
Ευχαριστω
T
troubaman
review reaction 1 black crow, 968, anestis_38
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1