Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 144 10
Γενική βαθμολογία
 
4.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Ειπα κι εγω την Πεμπτη το απογευματακι να παω να δω την Λιντα....(τι το 'θελα ο ΜΑΛΑΚΑΣ!)

Μπαινω στο μαγαζι και με υποδεχεται μια καλοσυνατη κι ευγενικοτατη κυρια.Της βαζω 7 και οχι 10 επειδη δεν μου ειπε να σηκωθω να φυγω! Σαλονακι ομορφο και συμπαθητικο. Μου εξηγει το menu και λογο αφραγκιας διαλεγω το απλο με τα 50. Μετα απο 1 λεπτο σκαει μυτη η ΦΟΛΑ... Μελαχρινο κοντοπουτανο με πολυ ωραιο σωμα (μικρο στηθος βεβαια...)μετριο προσωπο (για τα γουστα μου παντα)με κατι λακουβες σαν Π.Ε.Ο.Α.Κ... δε γαμιεται λεω, ωραιο (πραγματι)κωλαρακι εχει, που να τραβιεσαι στη Κυψελη... Και μπαινω στο ψητο, καλο δωματιακι, καθαρο, αλλα χωρις νυπτηρα και να 'σου ήρθε η μικρη. Κρατουσε την καποτα στο χερι και ηταν ετοιμη να την ανοιξει, δεν προλαβαμε να πουμε 2 κουβεντες την ειχε βαλει στο στομα της και ηταν ετοιμη να μου την περασει στο επιμαχο σημειο .Υποψην... ουτε αλλοι πελατες υπηρχαν, ουτε κουδουνι ακουστηκε (κατι θα ηξεραν...) Ειχε κατι μουνοχειλα σαν μοσχαρισιες μπριζολες ηταν!!!Ξεσκισμενη μεχρι αηδιας για το νεαρο της ηλικιας της. Anyway, ειπαμε 2 φρασεις κυριολεκτικα και μου πεταει δεν θελω να μιλαμε θελω μονο σεξ(και καλα...)Στην πιπα αψογη οτι γραφουν οι αλλοι εχουν δικιο, αλλα μετα αρχισε η μουρμουρα. Ελα απο πανω της λεω, με τροπο πηγε να το αποφυγει αλλα με την δευτερη ανεβηκε η αχρηστη... Τιποτα το ιδιαιτερο και μετα απο 2 min μου λεει"ελα πισοκωλλητο"(να τελιωνουμε σκεφτηκα...), αλλα της λεω ΟΧΙ θα ερθω απο πανω. Παω ιεραποστολικα... και αρχιζει μη το ενα μη το αλλο κτλ. ε,τα πηρα (δεν της το εδειξα) την βαζω στα 4 και τελιωσα αρον,αρον. Δεν προλαβα να βγαλω το προφυ/κο ειχε σηκωθει και ηταν ετοιμη να φυγει(ορεξη για κουβεντα δεν ειχε οπως κι εγω γιατι με χαλασε )και σηκωθηκε κι εφυγε τρεχοντας που λεει ο λογος... Επαναλαμβανω μεχρι την ωρα που εφυγα δεν ειχα πατησει ανθρωπος ! Λοιπον στα συμπερασματα....

κυρα τσατσα θα στο κλεισει το μαγαζι η ΑΧΡΗΣΤΗ !!! Εκεινη την ημερα ειχε πολλη ζεστη και κοπιασα πολυ να βγαλω το μεροκαματο για να παω να το πεταξω εκει. Παιδες ΜΑΚΡΥΑ !!!

Υ.Γ - Ζητω συγγωμη απ' την κοπελα μου, που την "κερατωσα" και πεταξα τον κοπο μου εκει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 23, 2009
Όνομα κοπέλας
Λίντα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
21 Αυγ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού