Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 116 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 441997
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πηγαινοντας στο Ικεα ειπα να κανω μια πορνοσταση στο πλησιον studio.
Μου παρουσιασθηκαν δυο κοπελες .Η Λιλυ ,μια τσουπωτη ομορφουλα με γυαλακια και η Alexa ενα σχιστοματικο petit πιπινι.
Η Απω Ανατολη μου κεντρισε το ενδιαφερον και μιας οτι δεν πετυχαινεις συχνα το ειδος εδω προχωρησα στα ενδοτερα.
Ετοιμασθηκα και μετ ολιγον ηλθε το μωρο.Δεν μιλα Ελληνικα ,αλλα συνεννοεισαι ανετα στα Αγγλικα.Έτσι!
Πολυ λεπτοκαμωμενο.Ωραιο προσωπο με μακρυ μαλλι ,βυζακι ανυπαρκτο με ανταποκρισιμη ομως ρωγα και ενα μικρο πεταχτο κωλαρακι.Ναι! Αντιπροσωπευτικο δειγμα της ανατολιτικης φυλης.
Της εγλυψα το στηθος γευτηκα το μουνακι της (ηταν πεντακαθαρη) και ανταλλαξαμε και πεταχτα φιλακια (οχι γλωσσοφιλα).
Ανελαβε αυτη πιπα (με προφυλαχτικο). Χωρις χερια ενω εγω δακτυλοσκοπουσα το μουνακι της.Εκανα κινηση να την κωλοδακτυλιασω αλλα το απεφυγε.Η πιπα ειχε διαρκεια αλλα με @@@@ και τετοια δεν ασχοληθηκε.
Σεξ δυο στασεις .Πρωτα πισωκολητο με ωραιο στησιμο και σπασιμο της μεσης.Το κωλαρακι της αν και μικρουλι εχει ωραια θεα. Κατοπιν ιεραποστολικο.
Οταν εφτανα στο τελος βγηκα πεταξα εβγαλα το λαστιχο και την εχυσα στην κοιλιτσα.Γιούπιιι!
Σηκωθηκαμε ,με ρωτησε αν ολα ηταν good ενα πεταχτο φιλι και εφυγε.
Γενικα ηταν μια συναντηση με ενα πιπινακι που χωρις να κανει παπαδες ,κινειται σε βασικα πραγματα
αξιζει η προσπαθεια μονο και μονο για το ιδιον της εμφανισης και της ανατολιτικης καταγωγης.Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 20, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Alexa
Προκαταρκτικά
Ναι
Υπηρεσίες
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
25 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
110
Likes:
17.740
Πόντοι:
20.686
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Hase, Johnstef, Constantinos27 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Απριλίου, 2022
λοιπόν κι εμένα μου άρεσε το εφηβικό κορμάκι της, έχω δε την αίσθηση ότι τα μικρά έως ανύπαρκτα βυζάκια συχνά έχουν πιο πεταχτή κι ευαίσθητη στο άγγιγμα ρώγα, σε σχέση με τα μεγάλα - ή κάνω λάθος;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1