Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 238 10
Sex Studio 271325
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
ο,τι καλυτερο να ξεκινασ την ημερα σου με ενα καλο πρωκτικο! βρισκομουν στον περιφεριακο για ενα σερβισ στη φορντ κ με παροτρινση του υπαλληλου ειπα να ανευω τα σκαλια,παντα εχει καλα κομματια το συγγεκριμενο μου λεει.η κυρια στην πορτα ηταν πολυ ευγενικη κ ο χωροσ μυριζε καθαριοτητα,καθησα στο σαλονι να δω το ελενακι,το ελενακι ειναι ψηλο κοριτσι με πολυ πλουσιο στηθοσ μαυρα μαλλια κ ενα κωλαρακι για φαγωμα!οταν ακουσα την υπηρεσια να λεει το προγραμμα τησ κοπελασ με εκπλιξη μεγαλη το συμπεριλαμβανε κ οπωσ ηταν φυσικο δεν ειχα ορεξη να χασω την ευκαιρια,κατεβαλα το αντιτιμο κ περασα δωματιο, το ελενακι σε λιγο ηρθε μεσ την τρελη χαρα,ξεκινισε με χαδακια κ ενα σουπερ στοματικο για να καταλυξη σε 7-8 λεπτακια ετοιμη κ στιμενη για το μεγαλο παρτυ!!!αλλαξαμε τουλαχιστον 5 στασεισ κ δυστιχωσ δεν κρατιθικα περισσσοτερο,κατεθεσα κ ευχαριστισα το γλυκο ελενεκι γιατι ουτε δισανασχετισε καθολου ουτε με χαλασε με τα χαζα του τυπου οχι μωρο μου ολο γιατι ποναω η μην με κοπανασ δεν αντεχω.μωρο μου με κερδισεσ!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 23, 2009
Όνομα κοπέλας
Ελένη
Υπηρεσίες
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού