Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 34 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ξανθιά με κοντό μαλι αγορε ωραίο πεταχτο κωλαράκι. Μικρό στήθος με μεγάλες ρωγες. Το όνομα αυτής Νάταλι. Μπαίνω στο δωμάτιο και έχω κάνει μπανακι έρχεται η Ναταλι και έρχεται επάνω μου τριβεται και αρχίζουμε με γλωσοφιλα και χαιδευοντας το μουνακι τις και βάζοντας δάχτυλο στο κωλαράκι τις έχει γίνει μούσκεμα και μετά κατεβαίνει στην πουτσα μου και αρχίζει ένα βαθύ τσιμπουκι και γλύφει και τα αρχιδια μου τα έχει κάνει μούσκεμα από το σάλιο της. Και να την δακτυλιαζω και στις δύο τρύπες τις και αυτή να σπαρταραει από την ηδονή με την πουτσα μου στο στόμα της. Και μετά αναιβαινει από πάνω και αρχίζουμε να χοροπηδάει και να έχει σταματήσει από τον οργασμό που είχε. Βγάζει την καποτα και ξανά το βαθύ τσιμπουκι να τον πάρει όλο μέσα στο στόμα της χωρίς να σταματάει. Ύστερα στα τέσσερα λίγο πάλι από το μουνακι της και μετά ξεσκισμα το κωλαράκι της μέχρι που την εχυσα. Έκατσε λίγο μαζί μου είπαμε κάνα δυο κουβέντες ντύθηκε και έφυγε. Έχω περάσει μαζί της 6 φορές και όλες τέλεια. Την συνιστώ μην συγκρίνετε από εμφάνιση στο δωμάτιο είναι πύραυλος.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 11, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ναταλι
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
60€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 IRON MAIDEN, olddog, alpula και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού