Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 34 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Διαβάζοντας την ομάδα της Θεσσαλονίκης αναφέρθηκε ένα απο τα παλιά μέλη της Θεσσαλονίκης σε αυτήν πως ήταν αρκετά καλή στο δωμάτιο και είπα να δοκιμάσω μιας και βρισκόμουν στην περιοχή , εδώ να πω πως το σπιτάκι είναι το 3Α αλλά δεν υπάρχει καταχώρηση για αυτό στο site .
Λοιπόν εγώ προσωπικά την συγκεριμένη κυρία ούτε που θα την κοίταζα στο δρόμο , αλλά στην προκειμένη περίπτωση μπήκα και ώς άγραφος κανόνας που υπάρχει πάντα έτσι έγινε και τώρα σχετικά με εμφάνιση και απόδοση στο δωμάτιο .
Ερχεται μετά απο λίγο στο δωμάτιο λοιπόν η κυρία βγάζει το κάτω εσώρουχο και μένει με το πάνω μιας και έχει αρκετά μικρό στήθος με πεταχτές ρώγες , της λέω βγάλε το και αυτό και το έβγαλε όλα μια χαρά και έτσι και συνεχίστηκε η κατάσταση με αυτή να μου τρίβεται πάνω μου και να ξεκινάνε να πέφτουν μερικά φιλάκια , στην συνέχεια γλύψιμο τα παπάρια που μου τα μούλιασε απο το σάλιο της και το κερασάκι τον παίρνει ακάποτα στο στόμα κάτι για το οποίο και δεν κατάλαβα εάν το έκανε στα 30,( μιας και απλά ρώτησα ποια δουλεύει και την είδα δεν περίμενα να ακούσω τιμοκατάλογο απο την 2τσα) Τώρα σχετικά με την πίπα αρκετά καλή με βαθιά μπασίματα , στην συνέχεια σκουφάκι και καβάλημα όπου μετα απο λίγο με έχυσε σπάνιο πράγμα για γυναίκα του χώρου την γυρνάω ιεραποστολικά δίνω μερικές πιστονιές και εκεί είναι που γέλασα λίγο μέσα μου σε φάση εντάξει με κοροίδεύει που πετάει το μωρό μου εγώ θα έπρεπε να σε πληρώσω και όχι εσύ εμένα ( φαντάζομαι το έχετε ακούσει όλοι σας χαχα) . Με σταματάει λοιπόν βγάζει καπότα και ξανά τσιμπούκι συνέχεια ξανά καπότα και πάλι καβάλημα όπου και αυτή την φορά την κάρφωνα εγω αρκετά δυνατα μιας και με πονούσαν οι κοιλιακοί μου μετά όπου και ήρθε το τέλος με αυτήν αγκαλιαζμένη πάνω μου έκατσε να στραγγίξει καλά ο πούτσος μου μέσα στον σκούφο και μετά σηκώθηκε μου το μάζεψε με καθάρισε ντύθηκε και αποχαιρετηθήκαμε συνολικά κοντά στο μισάωρο ήμουν στο δωμάτιο .Καμία ενόχληση απο την 2τσα
Αρχικά θα πω ευχαριστώ για την ενημέρωση τον AL Pacino για την αναφορά του μιας και πέρασα αρκετά ωραία για ένα 30ανταρακι που έδωσα τώρα απο εκεί και πέρα πηγαίνεται να δείτε και αμα σας αρέσει μπαίνεται αλλά στο δωμάτιο τουλάχιστον αυτό που πήρα ήταν πέραν τον προσδοκιών που έχω απο τα κορίτσια της Θεσσαλονίκης για αυτά τα χρήματα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 26, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ναταλί
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
30€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Paupalos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Απρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
589
Πόντοι:
310
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 olddog, alpula, Tiger Ver. και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού