Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 9 10
Sex Studio 29720
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Πέρασμα απο το στουντιο που κάποτε μεγαλόυργησε μια πληθωρική Ισπανογαλλίδα..



Η τσατσά πολύ πρόθυμη και εξυπηρετικότατη-ευγενική.



Μου παρουσίασε την Χριστίνα σαν Σπανιόλα-πρώτη ξαδέρφη της παραπάνω Ισπανογαλλιδας που άφησε εποχή!!!



το παραμύθι δεν το έφαγα αλλά μιας και η κοπέλα εξέπεμπαι εναν περίεργο ερωτισμο είπα να περάσω...



έδωσα το 50αρι και η τατσά μου πρότεινε να πάω στο μπάνιο να κάνω ένα ντούζ με καθαρή πετσέτα και να μου φτιάξει και καφέ...



Αρνήθηκα μιας και είχα κάνει ντούζ.



Ηρθε το Χριστίνάκι στο δωμάτιο λοιπόν και της λέω 2-3 Ισπανικά για να σπάσω τον πάγο και με κοίταζε με ένα ανηξερό χαμόγελο χωρίς να απάντα.....



της ξαναλέω 2-3 Ισπανικα , τίποτα...



την ρωτάω στα ελληνικά δουλέυεις καιρό έδώ?



ΟΣΙ μου απαντά! οσι αντί όχι λένε μόνο οι αλβανοί....



Τέσπα. δεν μπορώ να καταλάβω αυτό το κόλυμα που έχουν όλες οι αλβανιδες πουτάνες και δεν δηλώνουν την καταγωγή τους! ή Ιταλίδες ή Ισπανίδες΄η Κυπριες ή Βουλγάρες πάριστάνουν...



Η Χριστίνα λοιπόν είναι περίπου 30 ετών κοντούλα ,μελαχρινή με ωραίο πρόσωπο , καμπύλες, ωραίο ζεστό χαμόγελο. Το σωμα της είναι πλαδαρό και τα βυζια της ψιλοκρεμασεμένα...



Κοινώς δεν είναι κάτι το σούπερ, απλά σου θυμίζει την γειτόνισα της διπλανης πόρτας που θέλεις να σκίσις.



Στο κρεββατί δεν βιαζεται καθόλου , είναι πολύ θερμή και δεν διαμαρτύρεται σε τίποτα, κανει καλή πίπα και δίνει και κώλο με 100 ευρώ (δεν πήρα)



γενικά δεν μπορώ να πω΄πως έκλαψα τα λεφτά μου , αλλά δυσκολα θα την ξαναπροτιμήσω

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 11, 2009
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
ZeroTolerance
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
490
Likes:
36.507
Πόντοι:
41.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 MIG-35, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, CHRIS1971 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού