Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 65 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Ότι λάμπει δεν είναι χρυσός, λέει ο σοφός λαός...Μέχρι φυσικά να το διαπιστώσω ο ίδιος, πραγματοποιώντας μία επίσκεψη στα γνωστά "σπίτια" στη περιοχή του ΦΙΞ. Η ημερομηνία είναι ενδεικτική, αλλά δεν απέχει και πολύ από τη πραγματικότητα...εκείνες τις μέρες λοιπόν, μεσημεράκι μία όμορφη και ζεστή μέρα για την εποχή, είπα να πάω να δω τι παίζει. Κάποια ήταν κλειστά, άλλα ήταν ανοιχτά με πολύ μέτριες παρουσίες, εκείνα όμως που μου κέντρισαν το ενδιαφέρον με αξιόλογες περιπτώσεις, ήταν δύο : Του Red Light και του γωνιακού πράσινου οίκου, όπως φαίνεται στη φωτό. Τελικά, επιλέγω το πράσινο "σπίτι". Μπαίνω μέσα, στη στιγμή που ένας μπάρμπας διαπραγματεύονταν με τη κοπέλα, στημένη πολύ σέξι ομολογώ, προφανώς για το πρόγραμμα που θα διαλέξει. Η τσατσά πετάγεται και μου λέει: "Άργησες!"...Της απαντώ: "Δε πειράζει, θα περιμένω"...Η αναμονή μου κράτησε αρκετά στο σαλόνι και εκμεταλλευόμενη το γεγονός, η τσατσά είχε όρεξη για κουβέντα στη οποία και ενέδωσα. Θα πρέπει όμως να αναφέρω και την εμφάνιση της κοπέλας, η οποία έχει βαρύνουσα σημασία στην αξιολόγηση. Λοιπόν, πρόκειται για ένα Ρουμανάκι, περίπου 25 ετών (ίσως και μικρότερη), ξανθό μακρύ μαλλί, ύψος περίπου 1.65-1.70, ωραίο σώμα και ακόμη πιο ωραίο κώλο που για μένα, είναι το ατού της και σίγουρα, θα επενδύει σ' αυτό. Ενώ η κουβέντα με τη τσατσά συνεχιζόταν, σε μία στιγμή βγαίνει ο μπάρμπας από το δωμάτιο και κατευθύνομαι προς το δωμάτιο...Ακολουθεί το "κυρίως πιάτο"...
...Παίρνω πετσέτα και μπαίνω δωμάτιο! Το δωμάτιο ήταν πεντακάθαρο, αλλά παρατήρησα ότι στο ντουζ δεν υπήρχε καθόλου αφρόλουτρο και έτσι πήρα ένα κρεμοσάπουνο που είχε στο νιπτήρα για να πλύνω το "φίλο" μου. Φυσικά, ήμουν μπανιαρισμένος από το σπίτι, ένα φρεσκάρισμα όμως δε κάνει κακό. Ενώ απολαμβάνω το ντουζάκι μου, σκάει μύτη το μικρό με συνοδεία πετσέτας! Τη ρωτώ:" Εδώ θα κάνεις μπα΄νιο;"...και μου απαντά καταφατικά. Ενώ καθόμουν στη γωνία του κρεβατιού, τη χάζευα ενώ έκανε μπάνιο και ομολογώ ότι ήταν ωραίο το θέαμα, μου ε΄κανε καλό "κλικ"! Όμως, τα ωραία σταματούν κα΄που εδώ. Με το που ήρθε στο κρεβάτι, δε ξέρω τι έγινε, τι έπαθε, ένιωσα μηδενική συμμετοχή από μέρους της, δηλαδή κάτι σαν του τύπου "βαριέμαι, τι κάνω τώρα εγώ εδώ κλπ". Αμέσως σκέφτηκα: "Ωχ, τα βρήκαμε τα λεφτά μας...Ας κάνω ότι είναι να κάνω με το μικρότερο κόστος"...Προσπαθώ να τη φιλήσω (τραβιέται, γλωσσόφιλο μη περιμένετε καν, τζάμπα ο κόπος), λίγο φιλάκι στη περιοχή του αυτιού, εννοείται από μέρους της, το απόλυτο τίποτα. Τη λέω, "ξάπλωσε, να σε γλύψω"....Μία από τα ίδια! Κάποιες κλεφτές ματιε΄ς που της έριχνα για να δω τις αντιδράσεις της, ενώ της έκανα γλυφομούνι, ήταν αρκετε΄ς για να συνειδητοποιήσω ότι είτε έγλυφα αυτή, είτε ένα κομοδίνο, ήταν ένα και το αυτό. Ένα απλανές βλέμμα στο άπειρο, χαμένο στο άγνωστο, ούτε κιχ δε έβγαλε, ενώ είχαν φύγει αρκετά υγρά και το σεντόνι υγράνθηκε. Πρέπει να την έγλυφα κανα δεκάλεπτο, αλλά εκείνη τίποτα, λες και της έδεσαν το στόμα με μονωτική ταινία. Τέτοια περίπτωση, πρώτη φορά μου έτυχε. Δε μου είχε ξανασυμβεί...Επειδή είχα ξενερώσει από την όλη φάση, ήθελα να ξεμπερδεύω μαζί της και να τελειώσω όσο το δυνατόν πιο γρήγορα...Πίπα για να μου τον "σηκώσει", το μόνο ωραίο που ευχαριστήθηκα, κάπως...Της λέω να γυρίσει πισωκολλητό να της τον βάλω. Όμως, η άτιμη με το τρόπο που στήθηκε, χαμήλωσε πολύ τη λεκάνη της ώστε να μη μπορώ να μπω μέσα της! Με είχε φτάσει στα όρια μου και με είχε εκνευρίσει σε απίστευτο βαθμό...Σε αυτή τη στιγμή, μου λέει και το αποθεωτικό "Είσαι εντάξει;"..."Όχι, μωρή καριόλα, δεν είμαι εντάξει, μου έβγαλες τη πίστη ανάποδα"! Μου έφυγε και η καύλα, βγάζοντας το σκουφί και τότε της ζητώ να μου το πάρει στο στόμα χωρίς προφυλακτικό. Η πίπα, δε λέω, καλή ήταν, όχι κα΄τι το τρομερό, πάντως καλή. Σε δευτερόλεπτα μου ξανασηκώθηκε και μετά από λίγο με συνδυασμό πίπας και μαλακίας ήρθε το τέλος από με΄ρους μου. Τα έχω με τον εαυτό μου, γιατί με την εμπειρία που ε΄χω, έφτασα σε ένα σημείο να αποφεύγω τις κακοτοπιές και τις "φόλες"! Να όμως, που τη πάτησα, σαν πρωτάρης. Κρίμα για τη συγκεκριμένη, γιατί διαθέτει το πακέτο από α΄ποψη εμφάνισης εννοώ, αλλά μέσα στο δωμάτιο διαπίστωσα μία ψυχρότητα και καθόλου διάθεση για να ευχαριστήσει τον πελάτη. Δε γίνεται, όμως, μονόπλευρα το πράγμα. Γι' αυτό το λόγο, υψηλή βαθμολογία στην εμφάνιση και χαμηλή (κάτω από τη βάση) στις υπηρεσίες. Τέτοιου είδους συνάντηση, εύχομαι, να ήταν η πρώτη αλλά και η τελευταία.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 01, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Εμμανουέλα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ανώτερος
Εγγραφή:
25 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
5.069
Πόντοι:
5.595
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 Elganador, Alexandros55, Constantinos27 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού