Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 176 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Εκεινη την ημερα ηθελα να χυσω αλλα δεν εβρισκα κατι, οποτε απο το να τον παιξω ειπα να ξαναδω τη Ζανετ. Στο σαλονι που την ειδα καταλαβα οτι εχει παρει κιλα, αλλα θυμομουν οτι παντα περναγα καλα και ειπα να περασω. Πρωτο σκαμπιλι οταν ανακοινωνει η τσατσα οτι δεν κανει πλεον αυταρχικο. Λεω ας μπω για ποδολαγνεια μονο, να χυσω. Μπαινει μεσα, εχει ενα υφος που θελει τα πραγματα με τον τροπο της αλλα νομιζω το εχει προχωρησει πολυ, λογικο ισως υστερα απο τοσα χρονια, νομιζω την ειχα πρωτοδει καπου το 2014... αλλες κοπελες βεβαια δεν φτανουν σε τετοιο βαθμο. Τελοσπαντων. Αυτη να θελει να την γαμησω, εγω δεν ηθελα. Εκει που τα λεμε την ρωταω για το αυταρχικο πως το εκοψε, λεει δεν ειμαι για αγριαδες. Αυταρχικο σε στουντιο δεν σημαινει μονο ξυλο και αργιαδες, ποτε δεν τα ειχαμε κανει αυτα, αλλα οκ. Χουφτωνω, καυλωνω, της λεω για ποδολαγνεια και αυτη στον κοσμο της. Με τα πολλα πεφτω κατω και της ζηταω να μου φερει ενα ποδι στο στομα. Υστερα απο πολυ λιγο χυνω κι αρχιζει παλι τα δικα της, δεν με γαμησες κτλ. Μα δεν ηθελα!
Ο χωρος παρα πολυ καλος, δωματιο με τουαλετα κτλ.
Αυτα... Καλες Τσαρκες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 08, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ζανετ
Κόστος
60€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 olddog, perseas, Reuzel και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού