Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 238 10
Sex Studio 242064
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Εδω και μερικες μερες ειχα δει οτι στο συγκεκριμενο μερος δουλευει η Μαρλεν, η οποια απο τις φοτος φαινοταν απλα καταπληκτικη...Ετσι αποφασισα χτες το βραδυ γυρω στις 12 το βραδυ να την επισκεφτω...Φτανω εκει, βρισκω πολυ ευκολα παρκινγκ και ανεβαινων πανω... ο κυριος ευγενικος κ η κοπελα οταν βγηκε ηταν οπως στις φοτος! περιμενω κανα τεταρτο κ οταν ερχεται η σειρα μου ανεβαινω πανω και παιρνω το φουλ με τα 100...Περιμενω στο δωματιο κανα 10λεπτο και ερχεται...Μετα το μασαζ (που της εκανα...) ξεκιναει τα φιλια παντου, γλυφει τα @@ και λιγο τη μπανανα, βαζει το σκουφακι και 3εκιναει μια σχετικα καλη πιπα... μετα λεω κατσε τωρα να σε γλυψω και εγω...Απο πανω φορουσε ενα διχτυοτο οπψς στς φωτος,το οποιο δεν εβγαλε τελειως, απλα το κατεβασε...το στριγκακι στην αρχη απλα το τραβηξε λιγο!!! κ μονο οταν της το ζητησα το εβγαλε...Γλυφω λοιπον λιγο κ οταν πας να παιξω λιγο με το σιλικονατο στηθος τησ μου ζηταει να τη γλυψω λιγο ακομα, το κανω κ αυτο, την βλεπω λιγο να παιζει μονη της με το δαχτυλο οχι με τον δονητη κ της λεω οτι 8ελω να ξεκινησω το εργο... της ζητησα επισης να βγαλει τα παπουτσια κατι το οποιο εκανε με το ζορι γιατι οπως ειπε γαργαλιεται εκει.Ξεκιναμε λοιπον κανονικα και παρατηρω οτι δεν υπαρχει ουσιαστικη συμμετοχη απο την κοπελα...ουτε χαδια, ουτε ελεγε τιποτα για να σε φτιαξει λιγο.. Μετα απο κανα 5λεπτο περιπου μ ρωταει αν θελω στα 4, της λεω οτι θα της πω εγω οταν ειναι η ωρα, ωστοσο αυτη επιμενει κ στο τελος σταματαει κ καθεται στα 4!!!Εκει ξενερωνω τελειως, γιατι στα 4 1ον δεν μου αρεσει, κ 2ον τελειωνω πολυ ευκολα...Της λεω οτι δεν αντεχω πολυ, δεν το καταλαβαινει και συνεχιζουμε... Οντως με τετοιο ξενερωμα που εφαγα τελειωσα σε κατι λιγοτερο απο 1 λεπτο...Της το λεω και η κοπελα ετοιμαζεται ωραια και καλα, με ρωταει αν θα παω πουθενα αλλου κ φευγει...Ουτε που καθισε καθολου οταν τελειωσαμε, ουτε εδειξε γενικα σωστη συμπεριφορα...Δεν μπορω να την αδικησω γιατι κανει μια δυσκολη δουλεια κ μπορει να ηταν κουρασμενη, αλλα οταν δινεις τοσα λεφτα περιμενεις κ αναλογη αντιμετωπιση... Ελπιζω αυτο να ηταν ενα μεμονομενο περιστατικο γιατι αν συνεχισει ετσι δεν την βλεπω καλα, οταν μαζι της δουλεουν η λολα, η αλινα, η λαουρα και φυσικα η βαλεντινα (πρωην καρολινα)...Ουτε λιγη φωνη, ουτε δονητη, ουτε 69, ουτε ισπανικο και στο συνολο πιο πολυ ωρα περιμενα παρα εκανα...Δεν προκειται να την ξανατιμησω γιατι ουτε στο μεταξουργειο δεν 8α επιτρεποταν τετοια αντιδραση...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 16, 2009
Όνομα κοπέλας
Μαρλέν
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
17 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού