Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 71 10
Sex Studio 192306
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Λέω λοιπόν ένα ωραίο πρωινό να πάω μια βολτουλα προς Γλαύκο να ξεδωσω. Ήταν ανοιχτο το σπίτι στη λουξ και λέω ας του δώσω μια ευκαιρία. Πάω λοιπόν και είναι η ευγενικοτατη τσατσά και η Σόνια.
Η Σόνια λοιπόν είναι μια 35αρα δυτικού μπλοκ (για Ουκρανία μου έκανε) με λεπτό σώμα, καθόλου στήθος αλλά πεταχτό κωλο! Λέω οκ, πάμε να δούμε την κωλαρα στα του εντός. Δίνω 40 στην τσατσά για ελεύθερο και μπαίνω μέσα. Έρχεται η κοπέλα λοιπόν και δε χαιρετάει, δε λέει τίποτα και αρχίζει να γδυνεται. Λέω από μέσα μου δεν θα πάει καλά αυτό αλλά ας δούμε. Αρχίζει να δίνει φιλιά στο στήθος πιο μηχανικά και από ρομπότ και εκεί είναι που επιβεβαιώθηκα πως η κοπέλα δεν πρόκειται να έκανε τίποτα για να είναι ευχάριστη η συναντηση αυτή.
Πάει να αρχίσει πίπα και βγάζει προφυλακτικό και της λέω έχω πληρώσει για ελεύθερο και αρχίζει να φωνάζει ότι πήρα απλό και να ξεσηκώνεται.
Ήταν ακριβώς ότι χρειαζομουν ώστε να φύγω από το δωμάτιο και να πάω στην τσατσά. Πήρα τα λεφτά μου πίσω και γλυτωσα από μια γερή φόλα αναίμακτος!


Συντροφοι μακριά!!! Εάν η κατάσταση της Πάτρας είναι χάλια με όσα ξέρετε, αν δείτε και αυτήν τη κοπέλα θα θέλετε να αλλάξετε πόλη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 29, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Σόνια
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
40€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Μέλος
Εγγραφή:
28 Μαρ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
227
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 thelastpm, sotosdep2, Panospatra και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Σεπτεμβρίου, 2021
Στις περισσοτερες επαρχιακές πολεις τα ίδια σκατα ειναι. Εκμεταλλεύονται το γεγονός ότι είναι λίγοι.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1