Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 96 10
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Πρόσφατη επίσκεψη στο εν λόγω στούντιο, το οποίο όπως έχω ξαναγράψει, αν ήταν σε πιο κεντρικό σημείο και δεν χρειαζόταν ολόκληρη μανούρα, αν είσαι με αυτοκίνητο για να φθάσεις απ' έξω, θα ήταν must από άποψη καθαριότητας και λειτουργικότητας των χώρων του. Το κακό είναι, όπως έγραψα και σε άλλη κριτική για άλλο στούντιο, ότι και εδώ "τσίμπησαν" τις τιμές προς τα πάνω με διάφορα προγράμματα (7-8 μου είπε και εδώ η υπηρεσία), γι' αυτό και η χαμηλή βαθμολογία στην τσατσά (κατάστημα), αλλά όχι στην σχέση αξίας/κόστους, γιατί η Βαλέρια με ικανοποίησε και με το παραπάνω.

Με την Βαλέρια έχω βρεθεί και στο παρελθόν και παρά το γεγονός ότι είχα να την δω πολύ καιρό, είναι στα καλύτερα της. Αδυνατισμένη, γυμνασμένη, περιποιημένη, μαυρισμένη. Σωστή μουνάρα. Όσο για το σεξ, η κοπέλα είναι καθηγήτρια. Θερμή, με πλούσια προκαταρκτικά, εξαιρετικό τσιμπούκι, με διάρκεια, σάλια, χωρίς χέρια και με deepthroat, που μετά δυσκολίας κρατήθηκα να μην χύσω. Στο δε γαμήσι δεν παίζεται σε όποια στάση και να την πάρεις . Αυτή ήταν η δική μου εμπειρία με την Βαλέρια. Πλέον είναι στο top-3 με τα καλύτερα γαμήσια που έχω κάνει με κοπέλα του χώρου και σίγουρα στανταράκι μου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 26, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Βαλέρια
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
80€
Σεβαστός
Εγγραφή:
7 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
372
Πόντοι:
1.510
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 eLmatad9r, giorgiodelafuentes2, alpula και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Σεπτεμβρίου, 2021
Συμφωνώ απολύτως, με τα γραφόμενά σου.
Παιδιά, η Βαλερία είναι το TOP VFM GFE, των στούντιο.
Πουτίναρε, φιλάκια συνεχίζει να δίνει, ή το εκοψε λόγω γιόκα19;
28 Σεπτεμβρίου, 2021
Δεν τα επεδίωξα anestis_38
17 Σεπτεμβρίου, 2023
Αν προκειται για τη Βαλερια τη μιλφ..με το τεραστιο στηθος..αλλα υπολοιπο πολυ καλο σωμα για μιλφ..γυναικαρα..που δουλευε πριν κανα χρονο αντιοχειας 62-64 ναι οντως συμφωνω και επαυξανω! Πολυ καλη επιλογη
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3