Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 75 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Τεταρτη μεσημερι αν και δεν μπορω να λειτουργησω σωστα εαν δεν πεσει το σκοταδι... περνω την αποφαση και παω μια βολτα να δω και να δωκιμασω την Ανναμαρια αφου μου κινησε το ενδιαφερων απο σχολια συναγωνιστη. ερχετε το μωρο σαν πρωτη ματια δεν μου γεμισε το ματι λεω δε βαριεσε μπες και οτι γινει. Ανναμαρια λοιπον απταιστα ελληνικα κοντουλα μαυρο μαλι ισιο κοντο ωραιο προσωπακι κωλαρακι σπεσιαλ βυζακι μικρο αλλα καλο, σωματακι με πιασηματακια γεματουλικο οχι αδυνατο ουτε παχουλο γενικα σφιχτο θα ελεγα τσαχπινιαρα..! μετα απο της συστασεις χωρις να βιαζεται περασε την καποτα με το στομα (αριστα) πιπα πολυ καλη αφηνε να χαιδευεις παντου χωρις ομως δαχτυλα. Μετα απο λιγο με δικη της προτροπη ανεβηκε απο πανω τελειες κινησεις μερικες φορες καθοταν ακινητη και αναλαμβανα εγω δραση απο κατω. Αλαζουμε σταση λεω απο κατω πρωτα αφου εβλεπα οτι εχουμε μελλον ακομα και εκει ειναι που λεω

Ολα Τα Λεφτα Μωρο Μου... η κοπελα εδειχνε να το ευχαρηστιετε αληθεια η ψεματα δεν με ενδειεφερε καθολου αφου με τις κινησεις της και τους αναστεναγμους με κερδισε και με γκαυλωνε περισωτερο το εκανε λες και ηταν γκομενα μου και ηθελα να τελειωσω επι τοπου χωρις να αλαξουμε σταση οπου εγινε και το ευχαρηστο.! τελειωσαμε πλυθηκε και με αποχαιρετησε. Η κοπελα θελω να πιστευω τιμαει τα λεφτα της αν και αργα μου εκανε το κλικ και μου αλαξε την διαθεση και πιστευω αν και δουλευει μονο πρωινα να της ξαναεπισκευτω παλι λειαν συντομως.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 15, 2009
Όνομα κοπέλας
Άννα Μαρία
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.338
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού