Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 240 10
Sex Studio 329804
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Θα προσπαθήσω να μην κουράσω. Η Diana είναι ένα ψηλό ξανθό κορίτσι. Στις φωτογραφίες είναι βαμμένη και φτιαγμένη, από κοντά έχει πανέμορφο πρόσωπο, πιο αθώο και υπέροχα γαλάζια μάτια με τέλεια χείλη. Εγώ με το πρόσωπο κόλλησα στο σαλόνι και καθώς είχα λίγο χρόνο για βόλτες, αποφάσισα να περάσω.
Έκανα ντους και ήρθε. Σώμα πλαδαρό, χωρίς παχάκια όμως. Στήθος πεσμένο και πολύ άσχημο στην αφή. Λίγα αγγλικά, ελάχιστα χαμόγελα.
"Κατάλαβα", σκέφτηκα. "Άλλο ένα έπιπλο".
Ξάπλωσε σαν πεθαμένη (ενώ είχε κάνει κίνηση να ανοίξει το προφυλακτικό στα πρώτα 10'') και περίμενε να τη φιλήσω λίγο στο σώμα, το οποίο είχε και λίγα σημάδια, πχ σαν γρατζουνιές, σαν ελαφρές μελανιές, πάντως δεν ήταν σε καμιά περίπτωση το τέλειο δέρμα. Φαινόταν ταλαιπωρημένο.
Η μηδενική της διάθεση δεν άλλαξε ούτε στο 69 (είχα πληρώσει 70 ο μαλάκας), παρά τις προσεκτικές μου κινήσεις, τίποτα. Οπότε, πέρασμα προφυλακτικού, έκανε μια συμπαθητική πίπα με σαφή προσπάθεια να με τελειώσει και σεξ.
Ε τι να γράψω για το σεξ; Καλή αίσθηση, στενή (έβαλε κρέμα) και ...αυτά. Συμμετοχή μηδέν. Κοίταζε το ταβάνι (κυριολεκτώ).
Πραγματικά υπέροχο πρόσωπο, αλλά η τόση απάθεια με έκανε να θέλω να τελειώσω όσο πιο γρήγορα γινόταν το μαρτύριό της (και το δικό μου).

Αν θέλετε να κάψετε τουλάχιστον 50 ευρώ, να πάτε. Εγώ καλά να πάθω, αφού άκουσα τις καύλες μου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 06, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Diana
Προκαταρκτικά
Όχι
Υπηρεσίες
Κόστος
70€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Ανώτερος
Εγγραφή:
3 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
3.873
Πόντοι:
5.595
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Εκλεκτικός, Annapurna, Constantinos27 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού