Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 145 10
Sex Studio 287600
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Εχοντας παει σε στουντιακια επαιρνα πιπινια, ποτε ομως δεν πηγα με ενα milf να το γουσταρω. Χθες το βραδυ ψαχνωντας ειδα βαρδια την Νικολ ρωσσιδα. Σκαω στο στουντιο υπηρχε πελατης μεσα με την αλλη κοπελα και πριν προλαβω να πω γιαντν Νικολ μ σκαει μυτη. Λεω για αυτη πηγαινα παλι καλα και μπαινω στο δωματιο.Η καυλα μ ειχε βαρεσει κοκκινο επιτελους ενα μιλφ ειμαι και πιτσιρικας στην ηλικια λεω επιτελους. Ξεντυνομαι και ερχεται η μιλφαρα εγω ηδη καυλωμενος και μ πεταει ενα παιδι μου θελεις να γαμησεις δεν κρατιεσαι;;; της λεω οχι ειναι η πρωτη μου φορα με μεγαλυτερη. μ λεει αστο πανω μου ξεκιναει μνπερναει σκουφι και αρχιζει να μου τον παιζει αργα αργα και στη συνεχεια να τον παιζει και να με τσιμπουκωνει. εκει τρελαθηκα ειχα ιδρωσει απιστευτη πιπα με κοιταζε στα ματια και ξαφνικα τον παιρνει ολο μεσα.την σταματαω και της λεω δν αντεχω ξεκιναμε στα 4 και εχω θεα κωλαρα γαμαω αργα αργα μν χυσω και η νικολ μ πεταγε κατι λογια του τυπου σκσε το μουνακι μου. στη συνεχεια της ζηταω να επιλεξει σταση και ανεβαινει απο πανω. Εχοντας τα ωραια βυζακια της πετρα οι ρογες και το ξυρισμενο μουνακι της χοροπηδαγε της λεω με εχεις τρελανει τι μουναρα εισαι αρχισε να πηγαινει πιο γρηγορα ωσπου σε καποια φαση της λεω οτι δεν αντεχω και μ λεει χυσε παιδι μου οπου και εχυσα. μετα μ λεει πωω εσεις οι πιτσιρικαδες εχετε τρελα με τις μεγαλυτερες και της λεω δεν αντεχα σε εβλεπα απο φωτο και ηθελα να σε παρω ηθελα να παω με μια μεγαλυτερη ωσπου επιτελους εγινε. μ λεει λογικο μ σκαει ενα φιλακι στο μαγουλο και εν τ μεταξυ ημουν ακομη καυλωμενος και με βλεπει και μ λεει σκληρη ακομη βλεπω θελεις να γαμησεις παλι και της λεω κατι θα κανω. χαιρετηθηκαμε της ειπα θα ξαναπαω σιγουρα σιγπυρα και μ λεει ααααα ωραια. την συστηνω να πατε ειναι η εννοια του μιλφ ομορφο προσωπο σωματακι ωραιο οπως και τ βυζακι και το μουνακι απιστευτο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 24, 2021
Όνομα κοπέλας
Νικόλ
Προκαταρκτικά
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
4 Σεπ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
74
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Bonecrusher, baroc, alpula και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Αυγούστου, 2021
Που μπορώ να δω φωτογραφίες της Νικόλ ? Τελικά σου έπεσε μετά το γαμησι ή ακόμα καβλωμενος ήσουν φίλε ?
review reaction 3 Kostasem1992
26 Αυγούστου, 2021
Αδερφε, δεν ξερω την ηλικια σου, αλλα οσο πιτσι και να εισαι, η Νικολ ΔΕΝ μπορει να σου φανηκε "ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ MILF" .
26 Αυγούστου, 2021
xaxaxa
ακόμα καυλωμένος είναι αυτός
review reaction 3 Kostasem1992
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3