Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 73 10
Sex Studio 136744
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Δεν ήξερα πού να πρωτοπαω και ότι μου ερχόταν στο μυαλό το έβαζα σα διαδρομή...Πήγα σε δύο τρία μασάζ αλλά ήμουν αναποφάσιστος και οι περισσότερες μουνες ήταν κλεισμένες.Θυμηθηκα εδώ ότι κατά καιρούς έχει κάτι δυνατά εργαλεία.
Παρκάρεις εύκολα απ' έξω ειδικά αν είναι μεσημέρι.Η τσατσά σύντομη έβγαλε τα μωρά.Η κλασική Λάουρα που στέκεται με τους βυζους έξω και η Λαουριτα που σαν κορμί κρατιέται οκ...Την πήρα παρόλο που και παλιά που την είχα πηδήξει δεν ήταν κάτι το ιδιαίτερο...Είναι καμιά φορά η θολούρα που μας πιάνει και μιλάει η καύλα ..
Πίπα όχι τρελά πράγματα με καποτα μικρής διάρκειας...
Γλωσσοφιλα πλέον δύσκολα μαζί της μόνο κάτι πεταχτα στα χείλη δίνει και αυτά πάλι δύσκολα...Στο κρεβάτι δεν υπήρχε η κατάλληλη χημεία και η αίσθηση δεν ήταν κάτι το τρελό για να χρειαστεί επανάληψη... Δυστυχώς νικηθηκαμε αλλά το έχει αυτό η φαση.Για το πενηνταρικο πλέον τέτοιες υπηρεσίες δεν νομίζω ότι μπορεί να χαρακτηριστούν vfm.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Λαουρίτα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ανώτερος
Εγγραφή:
12 Σεπ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
5.189
Πόντοι:
7.636
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 WHATABOUTFUCK, Constantinos27, koukos19 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Αυγούστου, 2021
Φιλε μου εκει πλεον κλαις τα λεφτα σου!Κεφάλι σε τοίχο! Ξεπεταδικο και φολαδικο το συγκεκριμενο στουντιο!Μαλακία Δεν πηγαινεις καλυτερα στη Φυλης, με ενα 20αρικο καθαρισες εκει!Ναι!Έτσι!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1