Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 64 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Για αλλου πηγαινα κ κατεληξα στην Σουζανα. Χωρος καθαρος ανετος. Τσα2 φιλικη χαμογελαστη. Βγηκε ολο ναζι κ χαμογελα. Καθαρο υψος 1.76+10 με τα τακουνια! Περασα με το απλο (30) Απο σωμα οχι σφιχτο ειδικα το στηθος. Πεσμενο αλλα με χοντρες ρωγες που σκληραινουν ευκολα. Πεταχτα μουνοχειλα. Καθαρη γενικα. Χαδια σε ολο το κορμι κ φιλια στο λαιμο κ προς τα κατω αργα αργα. Γλυψιμο στις μπαλες απαλο. Σηκωθηκε ευκολα. Περασμα προφ. Πιπα αργη βαθια με ωραιες κινησεις μαγουλο χειλια γλωσσα....Πρωτη σταση απο πανω μου. Απαλο βυθισμα κ ωραιος ρυθμος μ αυτην να ακουμπαει τα χερια στον τοιχο κ να χει γυρει πανω μου σχεδον. Φιλια στο λαιμο της κ εγινε αυτο που δεν περιμενα. Γλωσσοφιλα. Φιλαει ομορφα. Βογγητα απαλα....οχι τα υπερβολικα. Ιεραποστολικο. Ανοιγμα των μακριων ποδιων κρατωντας τα με τα χερια. Μεσα κ ανεβασα ρυθμο. Μετα κρατουσα εγω ορθια τα ποδια της με τα χερια μου. Υστερα εγυρα πανω της κ μπαινοεβγαινα γρηγορα μ αυτην να συμμετεχει με ωραιες καβλωτικες κουβεντες κ αναστεναγμους. Κ δεν νιωθωντας να ερχομαι κολλησα το στομα μου στο δικο της κ εχυσα με την γλωσσα της χωμενη στο στομα μου. Ηλικιακα δεν ειναι γι αυτους που θελουν πιτσιρικες. Εμπειρη γυναικα. Θα τιμηθει ξανα. Αυτα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 12, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Σουζανα
Προκαταρκτικά
Ναι
Υπηρεσίες
Κόστος
30€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
10 Απρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
3.242
Πόντοι:
746
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnny Red2, fun_tou_bou, Constantinos27 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού