Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 395 10
Sex Studio 328247
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Συμπαθητική κοπέλα φυσικής ομορφιάς χωρίς ίχνος πλαστικού πάνω στο 22 ετών κορμί της. Μελαχρινή, ψηλή, με 3άρια φυσικότατα στητά βυζιά, όρεξη να σε τελειώσει και αρκετά καλή συμετοχή με βογκητά (οκ δεν ξεσικώνει το νεκρό τετράγωνο) και πρόστυχες εκφράσεις. Το μενού περιλάμβανε πίπα με μικρή χρήση χεριού, χαϊδεμα στα παπάρια αλλά όχι γλύψιμο. Μετά την έβαλα από κάτω για να θαυμάζω το έκφυλο βλέμα της και τις βυζάρες της καθώς παίζανε από το σφυροκόπημα. Στη συνέχεια στήσιμο στα τέσσερα για να έχω θέα το καλοσχηματισμένο κολαράκι της. Τελείωμα έχωντάς την και πάλι από κάτω μου με τα πόδια της στους ώμους μου. Σε γενικές γραμμές για συναγωνιστές που δε γουστάρουν σιλικόνες, κραυγές "σκίσε με" κλπ, και πορνοστάρ δήθεν, μία τίμια προσφορά. Η τσατσά όσο δε μιλάει Γερμανικά και δεν ειρωνεύεται εάν δεν κάτσεις, καλά είναι. Άλλωστε μπορεί όταν μάθαινα Γερμανικά να κοίταζα τον κώλο της δασκάλας μου, αλλά κάτι θυμάμαι και δε τιμά τέτοιο ίδρυμα με καλά κομμάτια να σκέφτεσαι να πας για να μη σπαστείς με τη γριά. Verstehen?

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 11, 2009
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
Σπουδαίος
Εγγραφή:
10 Νοε 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
9
Πόντοι:
2.945
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού