Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 75 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
σκαω μυτη κατα της 10 δεν υπηρχε και πολυ κινηση στη γειτονια και ειπα να παω να δω τη χριστινα να μου φυγει η απορια αφου ειχα ακουσει πολλα για αυτην. ερχεται η κοπελα ξανθια ψιλη με ωραιο σωμα ξωβυζο καπου ειχε και ενα τατου αλλα δεν θυμαμια που..! Η τσατσα μου εξηγησε το μενου και ειπα να δωκιμασω το πιατο των 80 ευρων με sex show. περασα στο δωματιο καθαρο αν και μολις ειχε βγει ενας συναγωνιστης. δεν περιμενα πολυ οσπου ηρθε η πολωνεζα ξανθια κοματος. λοιπον εβαλε τον δονητη στο ΟΝ και αφου επεξε λιγο μονη της την βοηθησα και εγω λιγο...δαχτηλα δεν αφηνε στο μουνακι (μαλλον το κανουν για λογους υγειηνης ξερω εγω) παντως δε με χαλασε καθολου απο βυζακι πολυ καλο μετριου μεγεθους γεμιζει η χουφτα και περισευει σκληρο και στητο το ευχαρηστιεσαι παραληλα μου περασε τη καποτα με το στομα και αρχισε μια πιπα μετριου προς το καλο αφηνε να πασπατευεις ελευθερα και αφου ψιλοβαρεθηκα με τον δονητη της ειπα να το κλησει οστε να μπουμε στο κυριως θεμα. αρχισαμε με ιεραποστολικο και τελειωσαμε στα τεσσερα οπου σε καποιοε φασεις κουνιωταν και αυτη. γενικα πολυ καλο κοριτσι ομιλιτικο σωματαρα μαλακη επιδερμιδα ομορφη. για το προγραμμα sex show στα 80 ευρω αξιζε τα μισα λεφτα δηλαδη αν ηταν απλο των 40 τα αξιζε ολα γιατι για sex show πληρωνεις 40 παραπανω για ποιο λογο για να την δεις να βαζει το δονητη στο μουνι της για 5 λεπτα μπαααα.! θα επρεπε να ειναι ποιο χαμηλο το ποσο. παντως θα ξαναπηγενα με χιλια μαζι της μου αφησε πολυ καλες εντυπωσεις και θα μου μηνει αξεχαστη την πρωτηνω ανεπιφυλαχτα και πιστευω μεχρι της 24/6 να την ξαναεπισκευτω γιατι οπως ειπε σταματαει για διακοπες γιαυτο οσοι προλαβουν προλαβαν...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 10, 2009
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.338
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού