Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 76 10
Sex Studio 123895
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Χρωστουμενη κριτική που θεωρώ ότι πρέπει να γίνει γιατί μία από τις καλές λύσεις η συγκεκριμένη κοπέλα στην γενική ανομβρία που υπάρχει στην πόλη τελευταία... Μετά το φαγητό βόλτα στην περίοχη με τα πόδια βέβαια γιατί είμαι από τους τυχερούς μένω στην Γιαννιτσών έχω στούντιος και πιάτσες δίπλα μου :smiling-face-with-heart-eyes: ... Πήγα στοχευμένα γιατί είχα δει και τις εικόνες στο σάιτ και συν τα καλά λόγια από συναδέλφους που γενικά λέγανε ότι αξίζει... Ωραία γυναίκα από Μολδαβία με σώμα κωλαρα και μπουταρες και τα βυζιά ήταν σε καλό επίπεδο όπως θυμάμαι αλλά όχι πολύ μεγάλα...Με την μία που ήρθε στο δωμάτιο με είχε κάνει τούρμπο με την εικόνα της την εγλυψα την μουναρα της και ύστερα ξεκίνησε πίπα, εντάξει κάτι είχε κάνει αλλά ήμουν καθιστός και είναι πιο εύκολο το έργο ... όρθια δύσκολα να καταφέρνε πολλά πράγματα αλλά γενικά έμεινα ικανοποιημένος έριχνε και καυλοματιες κατά το έργω... Πρώτη σταση σεξ ιεραποστολικό όπου ήταν πολύ καύλα την ώρα που την γαμουσα φιλούσα και τα ποδαράκια της σαν γνήσιος footlover ..το τελειο ήταν ότι ενώ της τον έχωνα δεν έβγαζε απλά τις κλασικές ψεύτικες κραυγές με κοιτούσε και με παρότρυνε πιο δυνατά γενικά έλεγε σεξολογα για να με φτιάξουν και άλλο κι έτσι έγινε...την γυρίζω στο doggy και την γάμησα πολύ δυνατά για εκτός από μουναρα που είναι έχει και καλή ενέργεια στο δωμάτιο για να σε κάνει τούρμπο και να κάνεις αυτό που θέλεις... Μετά το τέλος την είχα πει ότι θα ξαναπάω αλλά με το ένα το άλλο πέρασαν οι μήνες κλείσανε τα μαγαζιά για πόσο καιρό δεν βρήκα ευκαιρία... ευελπιστώ να βρω το timing να πάω αυτές τις μέρες...Την προτείνω ανεπιφύλακτα γιατί όπως είπα και στην αρχή λίγα πράγματα καλά έχει τώρα στα στούντιο της πόλης..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 02, 2020
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Crucifix4
Μέγας
Εγγραφή:
15 Νοε 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
63
Likes:
7.446
Πόντοι:
4.766
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, Stef68, fun_tou_bou και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού