Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 85 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
η μαρια ειναι παλια στον χωρο και τα πολλα λογια ειναι φτωχεια απλα γραφω για να επισημανω μια σχετικη βιασυνη που επικρατησε σε προσφατη επισκεψη...πηρα το προγραμμα με 69 αλλα ως συνηθως εναλλαξ γλειψιμο κανει κι οχι κανονικο 69 οπως αλλες...βεβαια στην εισαγωγη ειναι και παραμενει τελεια με καυλιαρικη διαθεση και γλειψιμο στις ρωγες και φιλια παντου..ξεκινημα δυναμικο δηλαδη κι οχι κρυοκωλο...πιπα παρα πολυ καλη,απο τις καλυτερες της πιατσας αλλα στην δικη μου σειρα να γλειψω μ αφησε 1 λεπτο και χωρις εννοειται δαχτυλα ή επαφη με το χερι και ενω φανηκε να το απολαμβανει με τραβηξε νωρις για γαμησι...μου εκανε εντυπωση γιατι σε πολυ παλιοτερη επισκεψη μονο που δεν ειχε χυσει...στο στομα μου,σπασμους εκανε...τετοια βιασυνη και πολλα πολλα με τα βυζια δεν αφηνει οπως εγραψε και ετερος συναγωνιστης....κατα τα αλλα στο γαμησι ηθελα να ρθει απο πανω,οχι στα 4 μου λεει...μια σταση πρεπει να γνωριζει η συγκεκριμενη...χα χα..τελοσπαντων το γαμησι δυνατο και με δικη της συμμετοχη και κουνηματα και χωρις αλλες βιασυνες...γενικα παντως παραμενει σταθερη αξια σε γενικες γραμμες και σιγουρα δεν πετας τα λεφτα σου,ουτε υπαρχει περιπτωση να μην καυλωσεις μαζι της...εγω ευχαριστως εριχνα και δευτερο γυρο...ελλειψει κατι καλυτερου μια ασφαλης και εγγυημενη επιλογη..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 07, 2009
Όνομα κοπέλας
Μαρία
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού