Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 393 10
Sex Studio 351780
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Ξεκινώ για να δώ την Έμιλυ στο 57 όμως μπαίνοντας μέσα αντικρίζω λαοθάλασσα και προσκύνημα κι έτσι πετάγομαι πάνω στον Studio 55. Καλύτερα να περίμενα την σειρά μου αλλά τα θελα και τα παθα. δεν εξίσωναν το τιμόνι και να Σωπαίνω Γαργαλιάνους το περπάτημα και με κουνίματα χώρα κρατήματα καλό πυσινό σύστημα πλύρες airbag 4 προς το ωραίο πρόσωπο μαύρο ίσιο μαλλί .Με πείθει κι έμπήκα στο δωμάτιο δίνω το παράβολο του πενήντα και περιμένω .Μετά από κάνα πεντάλεπτο εμφανίζεται το μικρό με το προφυλακτικό ανοιγμένο και των Bepanthol ( Kρέμα για εγκαύματα χααχ) ανά χείρας .Χωρίς να με παραξενεύει αν και θα έπρεπε μιας και το σαλόνι ήταν άδειο και το κάτω στο 57 γεμάτο. Κάτι θα ξεραν οι συναγωνιστές .Προχωράμε στο παρασήνθημα και τα προκαταρκτικά .Πρώτο φουλ, πιάνει το προφυλακτικό σαν σφεντόνα και προσπαθεί να το φορέσει. Τις βγάζω κίτρινη κάρτα και το φόρω μόνος μου. Πετάει και έναν τσιμεντόλυθο λέγοντας πως για 25 χρονών έχω μεγάλο παλαμάρι. Ούτε 25 είμαι ούτε μεγάλο τον έχω. Λές και πρόκειτε να της τον βάλω στην εξάτμηση έκανε το βλαμένο.Στη συνέχεια μέτρια πίπα με γαργάλημα μπαλών. Δεύτερο σφάλμα αφού συκώθηκε το κατάρτι με ρωτάει πώς να με σερβίρει και αρχίζει και βάζει κρέμα με το κιλό λες και ήταν καμία παρθένα.Δέν λέω τίποτα και στήνεται ιεραποστολικά όπως μου αρέσει την γυρίζω τούμπα, την βάζω και στα πλάγια κανένα πρόβλημα. Τρίτο σφάλμα όταν την γύριζω στα 4 , ζήτημα να πέρασαν 10 λεπτά ξαναβάζει κρέμα. Πάλυ δεν λέω τίποτα, λέω την ξεμουνίασαν οι συνπαίχτες μου.Έλα όμως που έτσι η αίσθηση χάνεται και δεν έρχεται το ποθούμενον με τίποτα. Έτσι άρχιζει να μην παίρνει πίπα για να με αποτέλειωσε και παράλληλα κοιτούσε το Swatch με τα στρας επάνω. Με πιάνουν τα γέλια και και ρωτώ τι ώρα είναι. Μου λέει δεν τρέχει τίποτα αλλά η τσατσα θα αρχίζει να χτυπά την πόρτα.Πήγε να συνεχίσει την πίπα απελπισμένα να με αποτελειώσει αλλά με το έτσι θέλω το όπλο δεν πυροβολεί. Αρνήθηκε 2 φορές να κάτσει από πάνω λές και της ζητούσα να κάνει σπαγγάτο Το κακό στην όλη ιστορία ήταν ότι έβαλε κρέμα δύο φορές στην αρχή και μια ενδιάμεση πριν την βάλω στα 4.Αρνήθηκε δις να κάτσει από πάνω λές και της ζητούσα να κάνει σπαγγάτο. Τώρα φιλενάδα μου τόσο καλά δεν λιπαίνουν ούτε στην F1 πόσο μάλλον το vίμου σου.Μάλλον το κάνει γιατί έχει μεγάλα μουνόχειλα ή και κάλο στο μυαλό τι να πώ.Της την είπα στο τέλος και για αυτό αλλά τσάμπα πήγε και εκεί το σάλιο. Άμα θέλετε πελάτες των δέκα να βάζετε ένα ξυπνητήτι δίπλα στο κομοδίνο για να ξέρουμε να τελειώνουμε . Υπάρχουν και άνθρωποι οι οποίοι θέλουν και είκοσι λεπτά και 30 λεπτά . Αλλίως πάμε και στην φυλής και μας μένει και τα 30 γιούρια για δεύτερο γύρο.Η κύρια στα δεκαπέντε λεπτά κοίταζε να αποχωρήσει όπως και έκανε κι εγώ την έστειλα στο καλό και ούτε πουλί υπτάμενονα μην βρεθεί ξανά μπροστά της. Το δικό μου πάντος τελευταία φορά το είδε. Ας πρόσεχε !

Και η τσατσά δεν τόλμησε έξω να βγεί γιατί θα τα άκουγε και αυτή ένα χεράκι. Κάποτε αυτό το μαγαζάκι δούλευε σωστά τώρα θα κάνει πολύ καιρό να με ξαναδέι. Μαύρο λοιπόν !

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 09, 2009
Όνομα κοπέλας
Ρομίνα
Μέλος
Εγγραφή:
6 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού