Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 188 10
Sex Studio 156532
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μια και γεμισε ο τοπος απο κομοδινα σαβουρες και χτυπημενες απο τον θεο και ζηταν ενα σκασμο λεφτα για να σου βγαλουν γουστα και αν στα βγαλουν,πηγα στην γρια νικολ να περασω καλα.Ξερω δεν βλεπεται πια μα αν κλεισεις τα ματια ολες ιδιες ειναι.Πληροφορω οτι με εβγαλε γουστα με το απλο αντιτιμο και δεν ξερω αν θα το κανει για ολους.Ομως με ξεκινησε με γλωσσοφιλα μετα με επαιξε ισπανικο με τις βυζαρες τις,ακαποτο τσιμπουκι και περασμα απο τα μπαλακια.Αρκετη ωρα αυτα.Μετα ανεβηκε απο πανω μου και πατωντας στο κρεββατι με τα ποδια της κουνηθηκε αρκετα(Φορουσε τα πορνοτακουνα)Μετα σταση πισοκολλητο και τελος ιεραποστολικο.Αφου κουραστηκα να σπρωχνω,αραξα ανασκελα,με αρχισε στο τσιμπουκι σε σταση 69 οπου επιανα το κεφαλι της με τα χερια μου να ανεβοκατεβαζω το κεφαλι με ταχυτητα ωσπου αδιασα μεσα στο στομα της και πηγε και τα εφτυσεΛιγο σοσιαλ και εφυγε χαμογελωντας.Για τα πιτσιρικια δεν κανει αλλα για μενα που ειμαι μεσιλικας και το κασερι βγαινει πολυ δυσκολα πια,η νικολ ειναι -οποτε οι γκαυλες μου βαραω κοκκινο-τοπ επιλογη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 25, 2021
Όνομα κοπέλας
Νικόλ
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
30€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
doggifuck
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
29 Ιουλ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
411
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 olddog, παλαιμαχος, ilarionas και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού