Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 231 10
Sex Studio 295174
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
καινουργιο γκομενακι παιζει αυτο τον καιρο ο anal και σημερα ειχαμε την 1η εξοδο.σκαει με μινι,τακουνια γενικα στην πενα.μην σας πολυκουραζω με το που τελειωνουμε τα ποτα κτλ.την παω σπιτι και της λεω να ανεβω να πιουμε και ενα ποτακι σπιτι σου?ΟΧΙ την αλλη φορα...καλα μωρη ηλιθια τι τα φόρεσες ολα αυτα, αν ειναι να μην γαμηθεις?ε?για να μην σε παρεξηγήσω?τελος παντων φευγω καβλωμενος στα ορια να αρχισω να γαμαω το ντεποζιτο του αυτοκινητου.φτανω στα ιδρυματα της βριλησσου και λεω χρωσταω μια τελευταια ευκαιρια στο 36(τα ειχαμε πει και με την μανταμ36 στο θρεντ της)ανοιγει η 'γνωστη' τσατσα τα τυπικα εως αδιαφορα απο πλευρα της...βγαινει η κοπελα,ομολολω οτι ειναι αρκετα ομορφη.ψηλη με 2-3αρι βυζι πολυ ωραια ποδια και κωλο.... θα μπω λεω και τοτε σκαει το ψευτικο χαμογελο η τσατσα..''βεβαιος παιδι μου. ελα περασε,απο δω'' καλα λεω απο μεσα μου ασε το ψόφια.καθαρο το δωματιο μεσα και οπως πολυ σωστα ειχε πει ενας συναγωνιστης ειχε και μαντηλάκια.παμε τωρα στο ζουμι...πιπα καλη.ανεβαίνει απο πανω(ξερει πολυ καλα η γκομενα να κουνιέται)μετα αλλαζουμε για πισωκολλητο ,παω να σηκωσω το ενα ποδι(καταλαβαίνετε τι λεω ε? να μην ακουμπανε και τα 2 γονατα στο κρεββατι. να κανει κατι σαν Γ ,σαν ορθη γωνια.πως να το πω?)και μου λεει η γκομενα ''οχι ετσι.τι οχι ετσι λεω εμενα ετσι με βολεύει.οχι οχι .ξανα εγω, τι οχι?πειραζει?και μου λεει κοφτα και αποτομα...ναι πειραζει...τι λες μωρη γαμιολα που πειραζει..σου δινω 50ε για να περασω καλα και μου αρχιζεις και τις ξινίλες?τα τυπικα μετα για να χυσω και να φυγω.ειχα ηδη ξενερωσει.μου αρεσει οτι θα γινόντουσαν και αλλαγες απο αποψη συμπεριφορας στο στουντιο αυτο.χτες κηδεύτηκε ο michael jackson, σημερα κηδεύεται η επιλογη μου για ξεκαβλωμα στο στουντιο αυτο.R.I.P βλιλησσου 36.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 09, 2009
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
8 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
3
Πόντοι:
616
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού