Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 76 10
Sex Studio 123977
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Πέρασμα με την Κωνσταντίνα, αφου την είδα και θαμπώθηκα απο το κορμί της,το όμορφο προσωπό .Μπήκα,
η κοπέλα δεν είχε κάποιο πρόγραμμα εξτρα, ουτε γυμνό,ούτε 69 και γενικώς μην περιμένετε πολλά πολλά.
Πέρασε την είδα πιο καλά συζητησα μαζί της .Απο Αυστρια ήταν Ιμπιζα γενικά ωραία ξανθιά γυναίκα παρά τα 30 φεύγα της εκτιμώ 35-36 ,σπασμένη στο πρόσωπο ,αλλα με ωραίο κορμί και ωραία βυζιά,πρόσχαρη, αλλα τυπική .Μου πέταξε τα βυζία της φόρα παρτίδα ,οπου με παρότρυνε να της τα γλείψω και έπαιζε με το μουνάκι της,παράλληλα,ξεκίνησε ενα τσιμπούκι μέτριο και μετά με καβάλησε ,γύρισμα σε πισωκολλήτό και καποια στιγμη ενω αλλάξαμε γρήγορα και σε 3η στάση χτυπάει ενα ρολόι απο εκείνα που έχουμε στις κουζίνες μας για να μην καει το φαγητό και μου λέει time is up και αν θέλω να πληρωσω κάτι επιπλέον ,να αγοράσω δηλαδή χρόνο για να τελείωσω εγώ ,να τελειώσει και αυτή,γιατί δεν τελείωσε όπως μου είπε.Χαχαχα! (λές και με ένοιαζε αν τελειώσει η όχι).......Προσωπικά καθώς δεν γούσταρα την όλη φαση την ευχαριστησα και της είπα δεν χρειάζεται.......
Θεωρώ απαράδεκτο εστω και στο δεκάλεπτο να βαζεις χρόνο και να θέτεις ...αγορά χρόνου ....Η κοπέλα για μένα αν συνεχίσει έτσι δεν θα μείνει ούτε ενα μήνα στην καλύτερη για αυτήν.
Κρίμα γιατί είναι όμορφη γυναίκα ,αλλα ψυχρή και ψευτική.....εντάξει και άλλες κοπέλες του συγκεκριμένου μαγαζιού όπως η Αλεξάνδρα , η Βικτώρια είναι προσποιητές αλλά είναι σχετικά καλές....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 16, 2021
Όνομα κοπέλας
Κωνσταντίνα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
40€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
kassler
Ανώτερος
Εγγραφή:
24 Δεκ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
3.544
Πόντοι:
7.195
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 IRON MAIDEN, olddog, azazel και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού