Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 188 10
Sex Studio 156502
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Aφενος η ζεστη και αφετερου ανειλημμενες υποχρεωσεις απετρεψαν προσφιλη μου προσωπα απο το να συναντηθουμε και ετσι εχοντας ανανεωσει τις δυναμεις μου με ενα δροσιστικο διαλειμμα στην Λεωφορο Νικης μετα απο μια κουραστικη αλλα και εποικοδομοτικη μερα ,γεματη απο επισκεψεις σε μουσεια της Θεσσαλονικης, ημουν πλεον ετοιμος να ξανασυναντησω την Nicole μερικες ωρες νωριτερα σε σχεση με τον αρχικο σχεδιασμο.
Τελικα οχι μονο την συναντησα πιο νωρις απο ο,τι υπολογιζα αλλα ημουν και ο πρωτος της για την μερα εκεινη.
Χαρηκε που της προεκυψε παλιος γνωστος.Καλυψαμε το χρονικο κενο απο την προηγουμενη συναντηση μας κανοντας ενα απολαυστικο ντουζακι τα δυο μας.Το προγραμμα αυτο που συμπεριλαμβανε και 69 ηταν στα 70 ευρω ενω το πρωκτικο τωρα ειχε παει στα 90 ευρω.Αφου περασαμε αρκετη ωρα στο ντουζ αλληλοσκουπιστηκαμε και περασαμε για τα περαιτερω στο κρεβατι.
Ξαφνικα ηρθαν στο μυαλο μου αποσπασματα απο κριτικες με call girls που χρονοτριβουσαν στο ντουζ και μετα κανανε αγγαρεια/ξεπετα.Φυσικα οπως ηρθαν στο μυαλο μου ετσι εφυγαν σαν διαττοντες αστερες στο στερεωμα γιατι ολα αυτα αφορουν αλλες και οχι την Nicole.Αγκαλιαστηκαμε και πλακωθηκαμε στα γλωσσοφιλα...ηταν σαν να με περιμενε η γυναικα μου μετα απο ταξιδι μακρινο.Με πολυ μικρο βαθμο ρισκου ,καθοτι πληρως εμβολιασμενοι και οι δυο,απολαυσαμε ενα προνομιο στο οποιο δεν θα ειχαμε προσβαση χωρις το εμβολιο.
Με το 69 που ακολουθησε απολαυσα τις περιποιημενες της τρυπουλες της και προτου ανεβει πανω μου η γλωσσα μου περιοδευσε στα τροφαντα της στηθη και τις μασχαλες της.Την εστησα στα τεσσερα ωστε ,εκτος της γνωστης υπεροχης θεας απο την σταση αυτην,να επαναφερω στο μυαλο μου τα τατουαζ της.
Το τελος πλησιαζε ομως ηθελα να μην ερθει μεσα της αλλα πανω της.Σημαδεψα τα απεραντα μπαλκονια της και μετα απο λιγο τα αγκαλιασε ενα μειγμα γενετικου υλικου και θρεπτικων ουσιων απο το σπερμα μου.Την ιδια στιγμη ενα αλλο μειγμα,αποτελουμενο απο χαρα και εκπληξη, εγκατασταθηκε στο προσωπο της....ηταν φανερο οτι ειχε καιρο να δει τοσο πλουσιοπαροχη καταθεση και μου το ειπε και η ιδια.Υποδεχθηκε τους πολυτιμους χυμους μου σαν επαινο απο ενα υψηλα ισταμενο προσωπο...μια ακομα υπεροχη εμπειρια μαζι της σε χρονο που ξεπερασε κατα πολυ την μιση ωρα.
Αν ενα χαμογελο αξιζει 70 ευρω τοτε αυτος ειναι ενας εξαιρετικος τροπος για να ξοδευθει ενα τετοιο ποσο.Για να μην υπαρχει παρερμηνεια η λεξη << θεια >> δεν μπηκε με την εννοια προσωπου σε μεγαλυτερη ηλικια αλλα ,χωρις ιδιαιτερη διαθεση υπερβολης,κυριως με την εννοια ενος προσωπου που εχει κατι θε'ι'κο ,αγνο και ανεπιτηδευτο.Αυτη ειναι η Nicole...και οπου αρεσει!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 09, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Nicole
Προκαταρκτικά
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
argyrotoxos
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
62
Likes:
40.177
Πόντοι:
8.530
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Νίο, Tiger Ver., alpula και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Ιουλίου, 2021
Ρε συναγωνιστη,οταν η νικολ δουλευε στην φριξου το πρωτο αριστερα το κοκκινο μονη της,ειχε μονο δυο προγραμματα.30Ε και 40Ε.Και με 30Ε ειχε γυμνο τσιμπουκι και cim.Προσφατως που πηγα να την βρω στα τριδυμα,καθοτι παλιος πελατης απο βαρδαρι μερια που εκανε παπαδες,οταν την ειπα 30Ε γυμνο τελιωτικο,μου αρνηθηκε.Sorry φιλε αλλα να δωσω 70 και 80 σε μια τελιωμενη θεια που ειναι και βαλε 55 χρονων το θεωρω ξεπεσμο,οπως ξεπεσμο ειναι ολα τα δελλα που εχουν σαβουρες και τελιωμενες.Με ολον τον σεβασμο,γουστα ειναι αυτα προσωπικα του καθενος αλλα τετοιο ποσο σε μπαζα εγω δεν δινω.
review reaction 1 review reaction 3 John_282, papaphilips, Crucifix4
25 Ιουλίου, 2021
70 € για 69 με την γιαγιουλα? Μαλιστα. Καλα παει η κατασταση στα ρδελα. Ζητω σαλονικα ερωτικη πολη χαχαχα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2