Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 10 10
Sex Studio 41005
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
ο δρόμος κακοτράχαλος αλλα η επιμονη μου μεγάλη,βλέποντας την κεντρική λαχαναγορά έκανα δεξιά.παπαδοπούλου 2. ανέβηκα τα σκαλιά κ μπήκα σε ένα χώρο καθαρό κ ιδιαιτερα ομορφο. η τσατσα ήταν όλο χαμόγελο, πράγμα που μου άρεσε πολυ. σε δυο λεπτά κ αφού μου είπε το πρόγραμμα άκουσα τακούνια.καλησπέρα μωρό μου εγώ είμαι η ελένη μου λέει με ένα ναζι που με ξεσήκωσε. αμέσως πέρασα στο δωμάτιο,πήρα φουλ κ πρωκτικό,το δωμάτιο είχε μπάνιο κ μύριζε καθαριότητα,κάνω ντουζ ξαπλώνω κ μου σκάει η καύλα, μιλήσαμε λίγο κ περάσαμε στα παιχνίδια, με έφτιαχνε που δεν άκουσα καθόλου το όχι κ το μη, γυρίζει για 69 κ τα βλέπω olla, το ομορφότερο που έχω δει η αδυναμία μου ήταν πάντα το 69 αλλα κάτι τέτοιο δεν μου έτυχε ξανά,σχεδόν της το έφαγα κ η καύλα το απολάμβανε, αυτό κράτησε αρκετά κ ήταν πραγματικά πολύ ωραιο. to μωρό γυρίζει με κοιτάζει στα ματια κ μου λέει με χαμόγελο,ελπίζω να είσαι έτσι καλός κ στη συνέχει,βούτηξα στην πίσω πόρτα της κ έχασα τον κόσμο,τα είδα όλα. ρε ελενάκι έχω δοκιμάσει αρκετά, κάτι τέτοιο όμως ποτε. αν και οι λακκούβες είναι πολλές μέχρι να φτάσω εκεί χαλάλι σου...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 07, 2009
Όνομα κοπέλας
Ελένη
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
30 Δεκ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού