Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 128 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπέρα συναγωνιστές! μετά από καιρό κ αφού βρήκα λίγο χρόνο θα καταθέσω την κριτική μου για τη Σουζάνα.
Έχοντας κάνει την προβλεπόμενη μπουρδελοτσαρκα είπα να μπω στην εν λόγω κυρία γιατί ήταν η μόνη που εκείνο το βράδυ του Ιουνίου έκανε τελείωμα στο στο στόμα (και επειδή είχα βίτσιο να πηδήξω μια μεγαλοκοπελα χαχαχα).
Η Σουζάνα είναι μια κυρία 40++ με 50-- με όμορφο κορμί αν και χαλαρό λόγω ηλικίας, ξανθιά με φυσικό στήθος 2,5 Άρι ωραία μπλε μάτια.εδωσα στην Αθηνά (τσατσά) το 50 ρίκο για ακα κ 69 κ τελείωμα στο στόμα.αφου φρεσκαριστικα ήρθε κ η σουζη ευδιάθετη κ χαμογελαστή, έπιασε το μαλλί κότσο ψηλά κ ήρθε στο κρεβάτι κ αρχίσαμε το μπαλαμουτι.δεν δίνει φιλιά.μου έχωσε τα βυζιά στη μούρη μου με τα οποία ασχολήθηκα αρκετή ώρα χωρίς να δυσανασχετεί.μετα άρχισε την πίπα με ωραίο ρυθμο κ ματιές κ γλυψιμο τις μπάλες αλλά όταν την είπα να το βάλει πιο βαθιά είδα ότι δεν το έχει δυστυχώς.πηγα να την ζουπιξω το κεφάλι μπας κ το πάρει λίγο πιο βαθιά αλλά τίποτα!!!(αχχχ που είσαι ρε καρίνα).
Έπειτα την γύρισα για την γλύψω (πολύ καθαρή κ ωραίο μουνι για τα χρονακια της).δεν ήθελε δάχτυλο όμως λίγο πριν τελειώσει της το έβαλα αφού την ρώτησα για πέμπτη φορά κ έπειτα τελείωσε με σπασμούς κ υγρα (δεν νομίζω να προσποιείται).μετά λίγο γαμιση στα 4 και από πάνω με καλή αίσθηση του μουνιού της(χωρίς κρέμα).το τέλος μας βρήκε εμένα όρθιο στο κεφάλι του κρεβατιού κ τη σουζη στα γόνατα να δέχεται το σπέρμα μου μέσα στο στόμα κ να με στραγγίζει χωρίς βιασύνη.τα έφτυσε στον νιπτήρα κ μου είπε ότι ήταν πολλά!!χαχαχα
Συμπέρασμα καλή περίπτωση αλλά για μία φορά,δεν κλέβει σε στάσεις, κάνει ότι την πεις αλλά δεν δίνει το κάτι παραπάνω για να ξαναμπείς.δεν βιάζεται καθόλου κ γενικά είναι χαμογελαστή κ ευδιάθετη.
Δωμάτιο καθαρό.
Αυτά από εμένα να περνάτε καλά κ να γαμάτε αβερτα γιατί χανόμαστε!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 15, 2021
Όνομα κοπέλας
Σουζάνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
20 Ιουν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
259
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 maradona7, alpula

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού