Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 75 10
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
ξαναγραφω κριτικη για την συγκεκριμενη κοπελα με τον κινδυνο να γινω κουραστικος εν μερει για να αποκαταστησω και την βαθμολογια της όπως θεωρω ότι της αξιζει.μια μερα λοιπον μετα την προηγουμενη επισκεψη μου που ηταν αξεχαστη βρισκομαι καυλωμενος ξανα εξω από το σπιτακι της οδου Κεφαλληνιας διπλα από τον μυλο.μπαινω και με υποδεχεται η ιδια χαμογελαστη και προσχαρη.ειχε κεφακια όπως θα φανει και στην συνεχεια από την περιγραφη.φοραγε φοβερο μαυρο σετακι και τα ομορφα μαλλια της τα ειχε πιασμενα σε κοτσο.περασα στο δωματιο αφου εγινε η καταθεση για sex show και μετα από 5 λεπτα μπηκε κι αυτή.καυλιαρα και ναζιαρα κοιταζε ορθια στον καθρεφτη το ομορφο κορμι της αφου την παινεψα για τις καμπυλες και τον θεικο κωλο της.την πλησιασα και φιλησα την κοιλιτσα της.Να το βγαλουμε το πανω; Μου λεει και βγαζει το σουτιεν ενώ επωφελουμαι να φιλησω τα μικρα βυζακια της με τις υπεροχες πεταχτες,κοριτσιστικες ρωγιτσες.ξαπλωνουμε κι οι δυο.Πισω εσυ μου λεει,χαλαρωσε και αφου περναει με το στομα το προφυλακτικο αρχιζει πιπα με μικρα δαγκωματακια και ρουφηγματα αλλα χωρις πολύ βαθος ή ενταση.εγω χαζευω στον καθρεφτη την ομορφη σουφριτσα όπως ξαπλωνει τυλιγμενη στα γονατα μου και χαιδευω τους ωμουςκαι τα μπουτακια της.Της πιανω το χερακι και με χαιδευει στο στηθος ενώ συνεχιζει την πιπα.μαλιστα επειδη ξερει ότι μ αρεσει βαζει τα δαχτυλακια στο στομα μου να τα γλειψω.Η σειρα σου μου λεει και ξαπλωνει πισω ανοιγοντας τα ποδια της και αποκαλυπτοντας την ροζ μουναρα της.σκυβω, φιλαω τα ομορφα μπουτακια της και παιρνοντας τον δονητη στο χερι παιζω με το μουνι της αρχικα εξωτερικα στην κλειτοριδα και μετα μεσα της με λιγο περισσοτερη ενταση από την προηγουμενη φορα που δεν εδειξε όμως να την χαλαει,αντιθετα καυλωσε πολύ.Της ζητησα να ρθει πανω μου και προθυμα ικανοποιησε την επιθυμια μου.Αστο σε μενα λεει και καρφωσε τον πουτσο στο μουνακι της.Τα κουνηματα της φοβερα και θα εχυνα σιγουρα αν δεν της ζηταγα εγω αλλαγη στασης.στηθηκε στα τεσσερα όπως της ζητησα και μεχρι να απολαυσω το θεαμα της φοβερης κωλαρας της.... απιστευτο...εριξε μονη της χαστουκακι στο κωλαρακι της για να με αναψει.της τον καρφωσα και αρχισα το σφυροκοπημα ωσπου εχυσα μεσα της αφου εφαγε και ένα-δυο ελαφρια σκαμπιλακια στα κωλομερια ενώ ελεγε και τα βρομολογακια της στην διαρκεια της πραξης(ποσο ωραια γεμιζει ο πουτσος σου την μουναρα μου,θελω να τα παρω όλα μεσα μωρο μου κλπ) .στον αποχαιρετισμο φιλακι στο μαγουλο και υποσχεση για συντομη επανοδο.το μουνακι της δεν χορταινεται...απλα υπεροχη...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 23, 2009
Όνομα κοπέλας
Άννα Μαρία
Υπηρεσίες
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού