Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 49 10
Sex Studio 114362
Γενική βαθμολογία
 
3.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Προειδοποίηση: ακολουθεί καλοκαιρινό σεντόνι.
Κάθοδος των βορείων στην Αθήνα και έχω ήδη κάνει την έρευνα αγοράς με στοχοποίηση 2-3 κορασίδων.
Σαν λάτρης των μεγάλων βυζιών, σκάω μύτη στην Άννα στο εν λόγω ίδρυμα.
Η Άννα είναι μια τσουπωτή κοπέλα, με μεγάλα φυσικά μπαλκόνια και γλυκό πρόσωπο από Ουκρανία.
Δίνω το παράβολο του full προγράμματος (ακα, ισπανικό, 69) στην τσατσά και περνάω στο δωμάτιο. Ντουζάκι και περιμένω την κοπέλα η οποία δεν άργησε.
Είσοδος topless, με τις βυζάρες της να κρέμονται όμορφα... Κάθεται στο κρεβάτι και με κοιτάζει, σαν να περίμενε να μου γίνει ατσάλι μόνο και μόνο που τη βλέπω. Από προκαταρκτικά, τίποτα. Από νάζι, τίποτα. Η βαρεμάρα προσωποποιημένη.
Ακα πίπα, μηχανική μονίμως με χέρι και εκεί που είμαι στο 50% της ανόρθωσης, πιάνει την καπότα. Ώπα, τη λέω, δεν είμαι έτοιμος. Δε μου σηκωνόταν με τίποτα.
Τη διώχνω και ζητάω τα χρήματά μου από την τσατσά., η οποία με κάνει τη δύσκολη. Κατάλαβε ότι δε θα φύγω χαρίζοντάς τους τα χρήματα. Με λέει να μου δώσει πίσω τα μισά. Της εξηγώ αυστηρά και με μαθηματικά ότι πλήρωσα για 4 πράγματα και έκανα μόνο το ένα, οπότε άσε τις μαλακίες και δίνε τα λεφτά.

Ήταν η πρώτη φορά που έφυγα άχυστος, όπως και η πρώτη φορά στην Αθήνα.

Καλά να περνάτε μάγκες και να παίρνετε τα χρήματά σας πίσω όταν η κοπέλα είναι φόλα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 12, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Άννα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
100€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
1 Δεκ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
161
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, TOMCRUISE, Constantinos27 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Ιουλίου, 2021
Ποσα πηρες πισω τυπε απο τα 100;
T
troubaman
13 Ιουλίου, 2021
"Προειδοποίηση: ακολουθεί καλοκαιρινό σεντόνι."
καλτσα ηταν αυτο τυπε οχι σεντονι Χαχαχα!

καλα εκανες και τα πηρες πισω. και καλα θα κανεις να μην δινεις κατοσταρικα για ενα πουτσο οποτε ερχεσαι αθηνα. με 100 στη φυλης ριξε 5 μανικια σε 1-2 μερες να ξελαμπικαρεις, να ανεβεις σαλονικα να λες οτι ηρθες για πορνοτουρισμο, οχι για 1 ρηχο γαμησι. Καλη τυχη
13 Ιουλίου, 2021
Απαίτησα να μου επιστρέψει τα 70, λόγω του ότι η κοπέλα μου έκανε γυμνό στοματικό το οποίο ήταν χάλια, οπότε πληρώνω μόνο αυτό.
13 Ιουλίου, 2021
Καλά ρε δεν ξέρετε να πηγαίνετε καυλωμένοι;
Και εννοείται πότε Πρόγραμμα πάνω από 50€. Τέτοια Χαιβανια ψάχνουν..
13 Ιουλίου, 2021
"και καλα θα κανεις να μην δινεις κατοσταρικα για ενα πουτσο οποτε ερχεσαι αθηνα."
Είμαι σε διακοπές και είπα να ξεφύγω λίγο. Τον ήπια και ηρέμησα Έτσι!

"Καλά ρε δεν ξέρετε να πηγαίνετε καυλωμένοι;"
Φίλε pirateman,
και καυλωμένος να πας, αν είναι παλτό θα σου πέσει. Εγώ θέλω η κοπέλα μέσα να με σηκώσει και να με κρατήσει όρθιο. Με τα στανταράκια μου, δεν έχω κανένα θέμα. Ξέρουν τι θέλω και μου το δίνουν.
14 Ιουλίου, 2021
Εδώ κ πολύ καιρό έχει γίνει μεγάλο φολαδικο το κατάστημα. Παλιά που δούλευε η Βίκυ φεύγαμε με το χαμόγελο. Τουλάχιστον εγώ περνούν καλά μαζί της.
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6