Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 240 10
Sex Studio 330210
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλημερα. Επισκεψη στη στουντιαρα. εχω ξαναπαει στην αλισα και την μιχαελα και εχω μεινει ευχαριστημενος. ειχα δει οτι βαρδια ειχε η Βικτωρια και ηθελα να την επισκεφτω. παω στο στουντιο ησυχια δεν ειχε κοσμο καθολου, μου παρουσιαζει η τσατσα η οποια πολυ ευγενικη την Βικτωρια. παθαινω πλακα με το που την βλεπω. πληρωνω το ποσο παω στο δωματιο και ειμαι ξεντυνομαι. μετα απο 2 λεπτα σκαει μυτη το μωρο μιλαει μια χαρα τα ελληνικα της λεω περιμενα πως και πως να ερθεις. εχω ηδη καυλωσει και η ιδια βγαζει τα εσωρουχα της, φοβερο κορμι πεντακαθαρο μουνακι και οι βυζαρες τεραστιες. μου περναει καποτα και μ αρχιζει μια μαλακια και στην συνεχεια μ αρχιζει μια απιστευτη πιπα οπου μετα απο λιγο της ειπα να μου στηθει στα τεσσερα γιατι μου ερχοτανε να χυσω. μου στηνεται και εχω θεα την κωλαρα
της και στη συνεχεια της ζηταω ιεραποστολικο βλεποντας τις βυζαρες της και το υπεροχο μουνακι της και να βγαζει μικρες κραυγουλες μη μπορωντας να κρατηθω εχυσα. η βικτωρια μου λεει ενα "εισαι πολυ καλος στο σεξ" σηκωνεται ντυνεται με χαιρετησε μου λεει ειδα το ευχαριστηθηκες και εφυγε απιστευτη κοπελα καυλιαρα πολυ και της το ειπα οτι θα ξαναπαω σιγουρα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
4 Σεπ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
74
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnstef, alpula, Constantinos27

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού