Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 219 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Εχτες κατα τις 2το βραδυ ειπα να πεταχτω μεχρι την Σπυρου πατση για να δω αν τελικα αυτα που ειχα ακουσει οτι το Στουντιο εχει κοπελες(με αξιολογα προσοντα)ισχυει!!!!Το παρκινγκ ανετο.Η τσατσα πολυ ευγενικη και ο χωρος περιποιημενος και καθαρος.Μα ολα τα λεφτα ηταν η κοπελα(Σοφια)οπου ηταν ντυμενη αστυνομικινα ξανθια με τρελο κορμι και υπεροχο στηθος(κατι που το διαπιστωσα και στην συνεχεια) και η φαντασια μου αρχισε να οργιαζει!!Ηρθε σχεδον αμεσως.Διαλεξα το sex show 70ευρο και πιπα ξεσκουφωτη φτασαμε στα 90ευ και αρχισαν ολα Η κοπελα φοβερα αισθησιακη και διαθεμιση να με ικανοποιηση απολυτα.με καυλωσε κατευθειαν με τον αισθησιακο χωρο της.αρχισε να χαιδευει το μουνακι τις με ενα δονητη ενω εγω τις τον εδινα στο στομα.Τρελη πιπα το κοριτσι σε εκανε να θες να χυσεις κατευθειαν.Βυζαρες απιστευτες και κορμι σφιχτο.το καλυτερο μου ηταν οταν την πηδαγα στα 4 οπου και ετσι τελειωσα.ωραιος σφιχτος κολος υπεροχο δερμα.ηταν πολυ ευγενικη καισυμμετειχε απολυτα>>.Τα αξιζε τα λεφτα και με το παραπανω.Σοφακι θα τα πουμε πολυ συντομα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 05, 2009
Όνομα κοπέλας
Σοφία
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
8 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού