Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 60 10
Sex Studio 150616
Γενική βαθμολογία
 
4.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Μιας και πηρα αποφαση να επισκευτω τα μπουρδελακια της πολης κανοντας περατζαδα κατεληξα στη Μαρία.
Η Μαρία εμφανησιακα ειναι ωραία της μολδαβεζικης σχολης γυρω στα 30 υψος 1.68 καθαρο,ξανθιά καρε μαλλι στρογγυλοπροσωπη στηθος 2αρι κωλος καλος.
Η κοπέλα ομως γενικά δεν έχει ορεξη,μπαινω δινω το παράβολο και περιμενω 4 λεπτα στο δωματιο,ερχεται η κορασιδα στηνα ρχη ευδιαθετη ορεξη για κουβεντα ειχε λεω καλη φάση.ελα ομως και αρχιζε στο 2 λεπτο να βιαζεται μου βγαλε βρακι ο πουτσος καγκελο και καποτα για τρομπονι,το τρομπονι καλο μιας απο οτι φανηκε επιδιωκει να σε καυλωσει η τελειωσει με τσιμπουκι εγω ομως κρατήθηκα και μολις της ειπα στησου η εκφραση του προσωπου αλλαξε,σταση ιεραποστολικη εκλεισε τα ματια και γυρισε το προσωπο μηδεν συμμετοχη σαν να μου λεει πηδα να τελειωνεις τη φιλια σε λαιμο τι κατι μπας και συμμετηχε τιποτα σκετο κομοδινο με κλειστα ματια και γυρισμενο προσωπο.
Μετα απο κανα 6λεπτο σφυροκοπημα και τελιωνοντας ενω ηθελα να στραγγιξω βαζει το χερι και μου βγαζει το πεοντα.
Τελος παντως μολις βγηκα σηκωθηκε σαν ελατηριο και εφυγε αρων αρων συνολικος χρονος 8 λεπτα και πολλα λεω.
Απογοητευμενος γιατι το 30αρι εφυγε ετσι χωρις συμμετοχη χωρις διαρκεια χωρις παθος.
Φευγοντας αντι να φυγω χαρουμενος εφυγα προβληματισμενος γιατι εφυγε το 30αρι τσαμπα.
Καλη συνεχεια....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 19, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Προκαταρκτικά
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jonbu, alpula, Stormbringer_77

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού