Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824345
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Πέρασα πριν απο λιγο απ οτο σπιτι και ειπα να μπω γιατι ηταν η Νικολ που ειχα διαβασει σχετικα καλες κριτικες.



Μαγκες, χωρις υπερβολη ηταν η χειροτερη επισκεψη που εχω κανει ποτε σε σπιτι τα τελευταια 5 χρονια (και κανω συχνα!) Η ωρα 3:30 και ειμασταν μονοι. Η τσατσα με το που με βλεπει αρχιζει το τροπαριο βαριεστημενα και μολις κανω να μπω σκαει ελαφρο χαμογελο. μολις ομως κανω και βγαζω 40€ για το απλο βγαζει μια ξυνιλα και λεει" Αααα 40 εεε? το απλο δηλαδη?" Ναι μωρη χαμ...ρα το απλο γιατι??? σου παει λιγο? η μετα τις 12 εχεις διπλη ταριφα?

Τεσπα δινω τοπο στην οργη και μπαινω. Επειδη ηταν ερημια βλεπω το ρολοι για να δω ποση ωρα θα κανει να ερθει η κοπελα. η αληθεια ειναι οτι ηρθε σε 3 λεπτα. Η διαθεση απο την αρχη την μαζευαμε απο το πατωμα. πες γιατι ηταν αργα, πες γιατι ηταν και το πρωι δεν ξερω ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ!!!!! δινω τα λεφτα μου, αυτη διαλεξε αυτη τη δουλεια, να την κανει καλα. η εστω να υποκρινεται οτι περναει καλα. οταν τα παιρνει ειναι καλα? και βγαζει σε 1 μηνα οσα βγαζω εγω και πολλοι αλλοι σε 4?

Λεω τεσπα και παλι και παω να πιασω λιγο για να ξυπνησει και ο Παντελης.

Μηηηη... λεει. οχι δαχτυλα Που??? στο κωλομαγουλο οχι??? αν ειναι δυνατον!!!

η μονη ατακα που ελεγε συνεχεια ηταν " αχχχχχχχχχ... αχχχχχχχχχχχχ... αχχχχχχχχχχ..."μιλαμε με καυλωσε οχι αστεια!!!

πιπα χειροτερη και απο playmobil και αμεσως την γυρνω στα 4 μπας και ρεφαρω την χασουρα.

Παιδες, η κρεμα ξεχυλιζε απο το μουνι της!!!!!

ΧΑΛΙΑ!!!!

καλυτερα μαλακια να εκανα και να με κοιταζε!!!

στα 6 λεπτα ειχε φυγει χωρις καν να ντυθει!!!

αφου ο τελευταιος διαλογος στο δωματιο ηταν:

- ενταξει αγαπη μου? (Νικολ)

- Γεια... (εγω) για να μην της ριξω παναγια!!



Δεν ξαναπαταω ουτε που να μου το χαριζανε το 40αρικο.



Μαυρο στις αρπαχτρες. να ξεροσταλλαξουν!



Α... ρε Παολα... πως σε θυμηθηκα εκεινη τη στιγμη...

πως ξεχωριζουν οι καλες κοπελες και οι επαγγελματιες απο την φυρα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 03, 2009
Όνομα κοπέλας
Νικόλ
SOUTZ
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Απρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
21
Πόντοι:
5.775
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού