Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 43 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μετά απο ένα χρόνο σχεδόν αποχής απο τους οίκους και καθότι είχαμε φτάσει στα άκρα λόγο καραντίνας . κατέβηκα μια βόλτα στους οίκους κόσμος πολύς θα το γνωρίζεται όλοι πιστεύω το τι γίνεται αυτό τον καιρό σε όλη την Ελλάδα .
Δεν γύρισα πολλά σπίτια κλπ σε 4,5 μπήκα εκεί γύρω κατέληξα στην Αδελίνα στο συγκεκριμένο σπίτι , Αδελίνα γύρω στα 35 165 περίπου ύψος 60 κιλά κοντά 2-2,5 άρι στήθος μάυρα μαλλιά γυαλιά και κάτι κάλτσες μέχρι τα γόνατα , την είχα πάρει στο παρελθόν μια πρωτοχρονιά πριν απο τρία χρόνια και είπα ας την πάρω πάλι .
Υπηρεσίες απλο 30 κλπλπκλπ...
Με το απλό μπήκα αλλά είδα πως το φοράει ακόμα το σκουλαρίκι στην γλώσσα και τη ζήτησα στην πορεία να το κάνουμε με γυμνό κάτι που δεν μου αρνήθηκε και τελικά δεν μου ζήτησε και το δεκαρικάκι το οποίο και το ήπια με ένα φιλαράκι μετά σε μπύρες , υπόψιν πάντα όποτε πάω ζητάω μια πετσέτα να φρεσκαριστώ άσχετα απο το πρόγραμμα κλπ ...
Καλή πίπα στήσιμο στα 4 με θέα τον πατώ της που μεγάλωσε με τα χρόνια αλλά για τα γούστα μου παραμένει αρκετά όμορφος και στην συνέχεια ιεραποστολικό όπου και τελείωσα , μια απλή συνέρευση αλλά δεδομένου πως είχα να βρεθώ με γυναίκα πάνω απο δύο μήνες λόγο πρόσφατου χωρισμού ήταν ικανοποιητική .
Για το αν θα την ξαναέβλεπα μόνο για το σκουλαρίκι στην γλώσσα που μου αρέσει θα πήγαινα για γυμνό , μου έδωσε μάλιστα και μια κάρτα στην έξοδο με το τηλέφωνο της μιας και μου είπε πως θα σταματήσει απο εκεί το επόμενο διάστημα .
Ελπίζω να βοήθησα σχετικά , επίσης το προηγούμενο διάστημα είχε αναφερθεί απο φίλους στα callgirl θεσσαλονίκης πως έκανε και κατ οίκον επισκέψεις λόγο των μέτρων , κάτι το οποίο δεν γνωρίζω κάν εάν θα συνεχίσει

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 11, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Adelina
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
40€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Paupalos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Απρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
589
Πόντοι:
310
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Σεπτεμβρίου, 2021
Άκρως απογοητευτικη εμπειρία διοτι:
1. Σε κάθε στάση τοποθετούσε λιπαντικο-προφανως για να μην πονέσει...και φυσικά από ανορθωση του μοριου μου είχαμε πτωση.. Ε δεν είμαστε και ρομπότ... Ελεος
2. Δεν επιθυμούσε πάνω από μια στάση. Όταν την ζήτησα ιεραποστολικο μου είπε το όχι του μεταξα..
3. Στην απόπειρα μου να άγγιξω τους γλωττους της, μου είπε τι κάνεις εκεί... Ακουσον Ακουσον...
4. Στο ιεραποστολικο έκλεινε τα Πόδια της συνεχώς για να μην ξαναπονεσει..
Εν ολίγοις, ήθελε εύκολα λεφτα και ακουραστα σε πρόγραμμα 40 ευρώ... Η συγκεκριμένη κορασιδα μεταφέρθηκε στο στούντιο το γωνιακό στην μινωταυρου με Νικηφόρου ουρανού προς αποφυγή επιλογής της στους συναγωνιστεσ αδερφους...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1