Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 145 10
Sex Studio 288282
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσκεψη πριν λίγο στο στουδιακι κανονικά ήθελα να κατέβω στα τσαρδια αλλά λόγο αποστάσεως λέω ας κατευθυνθω προς το κοντινότερο στουδιο το οποίο είναι το εν λόγο
Μπαίνω μέσα στο σαλόνι ήταν 2 κορίτσια η οποία η μία ήταν η Βικτώρια καμιά από αυτες φάνηκε ορεξατη στο σαλοναρισμα και λέω άστο καλύτερα να το σκεφτώ λίγο πάω στη τσατσά η οποία να προσθέσω είναι πολύ ευγενική φαινετε καλός άνθρωπος τελοσπαντων πάω να το σκεφτώ λίγο απέξω της λέω και ίσως ξανάρθω πάω το σκέφτομαι και λέω από μέσα μου δε γαμιεται ας πάω και πάω και επιλέγω τη Βίκτωρια
Η Βικτώρια είναι κανονικού ύψους μιλφ με μέτριο πρόσωπο μεγάλα βυζιά και πιασίματα αρκετά μπορώ να πω
Μπαίνω για μπανάκι το δωμάτιο πολύ καθαρό και μπαίνει μέσα μετά από λίγο η Βικτώρια

Παρεξενευτικα όταν την είδα με τον καλό τρόπο καμιά σχέση με ότι έδειξε στο σαλόνι ήρθε γεμάτη ενέργεια είναι ομιλιτικη ανταλλάσσουμε λίγες κουβέντες γνωριμίας κλπ μεταξύ μας και έρχεται κάθεται στο κρεβάτι ενώ είμαι όρθιος και αρχίζει να χαϊδεύει μπάλες και το εργαλείο
Της φιλάω τα βυζιά και γουσταρε όταν σηκωνο το κέφαλι έτσι όπως κάθεται τον αρπάζει και κάνει ένα άριστο κλαρίνο ένιωθα Γιώργος μάγκας εκείνη τη στιγμή πολύ καλο τσιμπούκι
ρουφηχτο ξαπλώνουμε και ανταλλάσσουμε φιλιά χωρίς γλώσσα και πιάνει της βυζαρες της έτσι όπως είμαι ξαπλωμένος και τις τουρλωνει για ισπανικό η γυναίκα κάνει απίστευτο ισπανικό έτσι οπως πρέπει να γίνεται πάλι κλαρίνο μετά το ισπανικό να έχει γίνει μάρμαρο το εργαλείο μου φωραει το σκούφο και σκαρφαλώνει πάνω μου στο γαμηση επίσης πολύ καλή έπεσε για ένα 7αλεπτο πόνος στην ίδια στάση εκείνη να έχει (αληθοφανεις ) πιστεύω κραυγές στην οποία στάση δεν άντεξα άλλο και τελείωσα πιάνουμε λίγη κουβέντα μετά πάλι ήταν πολύ ευγενική κιόλας να προσθέσω

Βαθμολογία για διάθεση. = 8
Καθαριότητα χώρου = 9
Συμπεριφορά τσατσας = 10
Αξία κωστους = 9
Και πρόσωπο όπως είναι απλώς δεν με αφήνει το σύστημα να τα βάλω όπως θέλω
Θα ξαναπήγαινα ? Ναι άνετα
Καλά γαμησια μάγκες

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 09, 2021
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
70€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
K
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, Yatoputso, olddog και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Ιουνίου, 2021
η Victoria φαίνεται να το ζει
https://www.bourdela.com/sex-studio/discussions/review?id=82092
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1