Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 143 10
Sex Studio 364254
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Πρωτο μου σχόλιο λοιπόν παιδια όποτε θα προσπαθήσω να μαι σωστος.
Τρίτη απόγευμα λοιπόν και αφου εχω καυλες μπαίνω στο αμαξάκι μου και ντουγρού να συναντήσω την Sunny.
Ενώ ειχα διαβάσει σχόλια οτι η κοπέλα εχει χαλάσει με μεγάλη σιγουριά μπορω να πω οτι ειναι στα καλύτερα της.
Το βλέμμα ομως της Veronicas με τράβηξε. Δινω το 50 λοιπόν ανεβαίνω στο δωμάτιο κάνω το ντουζακι μου και εκεί που σκουπίζομαι μπαίνει το μωράκι μέσα. Η ψωλη μου ειχε γίνει πέτρα. Ανεβαίνει στο κρεβάτι ακολουθώ και εγω ειπαμε δυο τρία πράγματα και ξεκινησαμε τα χάδια. Στην αρχή μου έδινε μονο πεταχτά φιλάκια. Ξεκιναει μια μέτρια πίπα με μασαζάκι στα δίδυμα. Στήθηκε στα 4 και εκεί ηταν που καυλωσε πολυ.
Μου ζητάει πλέον φιλάκια με γλώσσα. Αλλαγή στάσης λοιπόν σε ιεραποστολικό και εδώ έρχεται και το τελείωμα από εμενα. Τω μαρακι ειχε τρελές καυλες που ενώ έχυσα μου ζήταγε κανα διλεπτο ακομα το την γαμαω για να τελειώσει και αυτή.
Τελειώνει λοιπόν και με ξεκιναει στις αγκαλιές και τα φιλία.
Δεν ξερω αν θα την ξανα συναντήσω. Αν και δεν πέρασα ασχημα δεν εχω ομως και να θυμαμαι κατι το πολυ ωραιο.
Την επόμενη σιγουρα θα διαλέξω Sunny η κοπέλα εχει κωλαρα απίστευτη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 02, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Veronica
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Tsapoukaisex
Σεβαστός
Εγγραφή:
5 Μαϊ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
1.713
Πόντοι:
1.071
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 4 xontrosee, alpula, Constantinos27 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού