Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 238 10
Sex Studio 242063
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Tελικα δεν ειναι να βγαινω εξω....



Η συναντηση με συναγωνιστες για καφε κατεληξε (φυσικα) σε στουντιοτσαρκα....



Mετα απο αρκετη περιπλανηση σε διαφορα studio των Αθηνων, πρvτες ωρες του Ιουλιου πλεον, ο δρομος μας εφερε στο studio Eros στην Κυψελη, οπου ηξερα οτι θα βρω την Βαλεντινα....

Χτυπαμε το κουδουνι και χαμογελαστος και κεφατος ο κυριος επι της υποδοχης μας περναει στο σαλονι.



Γνωστος, πλεον, χωρος το studio Εros.

Αναλυση των προγραμματων της Bαλεντινaς η οποια μεσ΄στην ωρα κανει την εμφανιση της.



Eντυ[ωσιακη γυναικα, γυρω στα 35, πληθωρικη, με μεγαλο φυσικο στηθος, πιασηματα, καστανοκοκκινα μακρυα μαλια με ανταυγειες, προσωπο που υποσχεται πολλα, με piercing στην γλωσσα.

Οι φωτογραφιες στο banner του studio δεν απεχουν πολυ απο την πραγματικοτητα.



Περασα φυσικα....



Δεν ηταν η πρωτη φορα που "συναταω" την Βαλενινα. Ειχαμε ξανασυνατηθει πριν 3 μηνες περιπου στο studio Paradise της Αγιου Μελετιου, σαν Καρολινα ομως τοτε.

Εντυπση μου εκανε πως με θυμηθηκε, μιλωντας μου για την προηγουμενη φορα.Μαλιστα μου εκανε και "παραπονακια" γιατι ειχα χαθει.

Βρηκε την απαντηση μου "Αφου ειστε τοσες πολλες", πολυ διασκεδαστικη. μιας και ξεσπασε σε αυθορμητα γελια. Λιγη κουβεντα επιπλεον, ευχαριστη ατμοσφαιρα.



Ομως τα λογια τελειωσαν και αρχισαν τα εργα....



Εξαιρετικη στα προκαταρκτικα. Φιλια και γλυψιματα σε ολα το σωμα, το στηθος, το λαιμο, με πεταχτα φιλακια στο στομα (οχι γλωσοφιλα).

Ισπανικη για oscar, μιας και το στηθος που διαθετει ειναι οτι πρεπει για τετοια υπηρεσια.Χρηση Bebanthol για καλυτερη ολισθηση, μια απο τις καλυτερες που μου εχουν κανει.

Εξισου καλη και στο στοματικο.. Πολυ καλη περιποιηση και της γυρω περιοχης επισης, deepthroat, εναλλαγες αργου και γρηγορου ρυθμου.

Και στο sex πολυ καλη. Εγω "φταιω" που δεν αλλαξαμε πολλες στασεις γιατι δεν αντεξα πολυ..... δυο ηταν αρκετες για να παραδωσω.



Μετα το τελος εκατσε διπλα μου, για επιπλεον κουβεντα, πειραζοντας με και γαργαλωντας με ταυτοχρονα.Σταυρωτο φιλακι και καληνυχτα.



Η Βαλεντινα ειναι μια γυναικα που ξερει τα μυστικα του sex.

Παιχνιδιαρα, ναζιαρα,παθιαρα και κυριως εμπειρη.

Ξερει τι πρεπει να κανει για να την θυμαται ενας ανδρας.

Τιμαει τα χρηματα που περνει, προσπαθωνστας για το καλυτερο.

θεωρω απιθανο να φυγει καποιος δυσαρεστημενος.



Ξερει για το site, τις κριτικες για τις οποιες φροντιζει να ενημερωνεται.Μαλιστα με ρωτησε εαν και τι θα γραψω.

"Θα γραψω την αληθεια" της ειπα...

Και αυτο εκανα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 01, 2009
Όνομα κοπέλας
Βαλεντίνα
Υπηρεσίες
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού