Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 96 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Είχα πολύ καιρό να τη δω, τη μαντόνα και μια που ήταν κοντά σε πέρασμά μου, πήρα τηλ για να περάσω. Περιποιημένος χώρος, σχετικά σκοτεινός αλλά καθαρός. Κόσμος δεν υπήρχε και πέρασα στο δωμάτιο χωρίς να δω.
Μου είπαν τα προγράμματα, πήρα των 100. Κάνω ένα ντουζ και περιμένω. Δεν άργησε πολύ.... Ανοίγει η πόρτα και τη βλέπω. Ο χρόνος δεν κάνει διακρίσεις. Ειδικά στο πρόσωπο. πατημένα 50 σίγουρα. Το σώμα καλά κρατεί. Οι βύζοι μεγάλοι αλλά με πτωτική διάθεση.
Ξεκινάει να παίζει με τη γλώσσα παντού και το κάνει καλά. Είναι μαστόρισσα από τις λίγες με το τρόπο που δουλεύει τη γλώσσα. Με το ζόρι κρατιέμαι και της λέω να κόψει λίγο και να αρχίσω εγώ με τη γλώσσα μου. Α αυτό είναι 20 € έξτρα!!!! Χαζομάρα μου, αλλά συμφώνησα ΟΚ. Δεν πρόλαβα να ξεκινήσω και άρχισε τα βογγητά και τους αναστεναγμούς. Ψεύτικα, μεν αλλά είχε υγρασία χαμηλά. Στήνεται στα 4 και της τον βάζω. Μέσα έξω δυνατά για κάνα 10 λεπτο με πολλές φωνές. Το βγάζω και της το δίνω στο στόμα και ειλικρινά χύνω τα πάντα μέσα, με μια απίστευτη ένταση. Τα έφτυσε στο σεντόνι και έκατσε δίπλα μου για λίγο και είπαμε δυο κουβέντες.
Συμπέρασμα: Θα περάσεις καλά, αλλά στο τέλος τα 120 θα τα κλάψεις. Είναι πάρα πολλά για τη συγκεκριμένη, άσχετα με το service.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 24, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μαντόνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
120€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Marcus77
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Αυγ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
1.362
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 slaviani, Elganador, maradona7 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Μαΐου, 2021
Το πρόγραμμα των 100 που πήρες πόση ώρα διαρκεί; Μπορείς να τελειώσεις και 2 φορές;;
review reaction 1 Marcus77
26 Μαΐου, 2021
Για 1 φορά φουλ είναι στα 120 και για 30 λεπτά.
Για 2 εκτονώσεις είναι στα 200 € και 1 ώρα.
review reaction 3 review reaction 1 papaphilips, poulieros
26 Μαΐου, 2021
Με άλλα λόγια, 1000 φορές κάποιο call girl!!! Με 200 έχεις άπειρες επιλογές και σε GR
review reaction 1 Marcus77
26 Μαΐου, 2021
Ευχαριστώ για την απάντηση!
review reaction 1 Marcus77
26 Μαΐου, 2021
Θελει και 200 την ωρα λες και ειναι
Καμια μπεμπεκα που φτυνει και χυσια στα σεντονια η γυφτισσα
Να μου πεις αυτη θα τα μαζεψει
!!!!!
review reaction 1 Marcus77
27 Μαΐου, 2021
Υπερτιμημένη πολύ μην τρελλαθουμε
review reaction 1 Marcus77
28 Μαΐου, 2021
αλήθεια τώρα ; έδωσες 100 ευρώ για πρόγραμμα ...και σου ζήτησε άλλα 20 ευρώ για να την γλύψεις ;;;;;
χαχαχα ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ .... αυτο δεν έχει ξαναγίνει !
ούτε απέξω λοιπόν
review reaction 1 review reaction 3 Spectro7, Marcus77, papaphilips και 2 άλλα μέλη
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7