Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 202 10
Sex Studio 299790
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετά την ήττα που έφαγα στο Κωνσταντινουπόλεως 61 είπα να δοκιμάσω την τύχη μου στα παλιά

και δοκιμασμένα. Έτσι τράβηξα προς Πολύγωνο στο Βριλησσού 46. Μόλις βγήκε η 2*τσα μου

είπε ότι έχει την Κιμ την οποία τη είχα ξαναπάρει παλιότερα αλλά δεν της είχα γράψει

κριτική. Επειδή όμως είχα μείνει πολύ ευχαριστημένος είπα να την ξαναπάρω. Και τι καλά

που έκανα!!! Παιδιά η κοπέλα έχει βελτιωθεί τρομερά. Τρομέρό ξανθό τρυφερό κοριτσάκι, με

βελούδινη επιδερμίδα και τρομεροοοοοοο οπίσθιο σύστημα. Τι κωλαράκι ήταν αυτό! Επειδή

είχα σκάσει ήδη ένα 50αρι πήρα το απλό πάλι και δεν το μετάνιωσα. Τρομερές χαρές που με

ξαναείδε, χαδάκια, κουβεντούλα τρομερή επικοινωνία. Μου τον έπαιξε για λίγο μου χαιδεψε

τα @@ και μετά μου έβαλε σκουφάκι. Τρομερή πίπα και γλύψιμο @@. Μετά ήρθε σπό πάνω και

άρχισε ένα τρελό χορό. Επειδή νόμιζα πως θα τελειώσω με τα μαγικά που μου έκανε την

γύρισα στα τέσσερα για να έχω εγώ τον έλεγχο. Μόλις αντίκρυσα τον υπέροχο κωλαράκο της

μετά από ένα άγριο σφυροκόπημα παρέδωσα. Ήταν τέλεια. Θα τα ξαναπούμε σύντομα Κιμ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 28, 2009
Όνομα κοπέλας
Κιμ
Σπουδαίος
Εγγραφή:
25 Ιουν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
1.006
Πόντοι:
3.010
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού