Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 128 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Κάπως έτσι αισθάνθηκα όταν έφυγα από αυτό το στούντιο. Πέρναγα από την περιοχή και είπα να το επισκεφτώ για πρώτη φορά. Βγαίνει η ρωσίσα 2*τσα και μου αναλύει με τη βαριά ρώσικη προφορά τα προγράμματα. Μετά βγαίνει και το μωρό και παθαίνω πλάκα! Δίμετρο μελαχροινό Ουκρανάκι 28-32 με ένα τρελό οπίσθιο σύστημα. Μία πλάκα που την είδα εκτός δωματίου και μία πλάκα (αλλά από την ανάποδη) μέσα στο δωμάτιο. Αφού με άφησε να περιμένω πολύ ώρα (χωρίς να έχει άλλο πελάτη) μπαίνει μέσα βγάζει τα ωραία της τσόκαρα (τη μανία και αυτή να τα βγάζουν μόλις πέφτουν στο κρεβάτι) και για να ολοκληρωθεί η αγγαρία μου βάζει κατευθείαν το προφυλακτικό και αρχίζει ένα διαδικαστικό τσίου...Μόλις πήγα να βάλω δάκτυλο μου το έκοψε γιατί τις έβγαζα την κρέμα στην οποία ήταν τίγκα το νιμού της. Ένα δεύτερο σημείο που ξενερώνει τον πελάτη είναι η ειρωνεία της. Σε ότι τις λες απαντάει με ένα τρομερά ειρωνικό τρόπο. Καταλαβαίνω ότι κάποιες κοπέλες το κάνουν από ανάγκη, αλλά αφού το κάνουν ας τιμούν τουλάχιστον το πενηντάρικο. Μη βλέποντας την ώρα τελείωσα και γω μηχανικά και έφυγα για άλλο στουντιάκι το οποίο περιγράφω στη συνέχεια. Μαύρο στη συγκεκριμένη κοπέλα. Ας παέι να πιάσει άλλη δουλειά άμα δεν τις αρέσει αυτή. Χώρος σχετικά καλός και αρκετά καθαρός με ωραία ντουσιέρα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 28, 2009
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Σπουδαίος
Εγγραφή:
25 Ιουν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
1.006
Πόντοι:
3.010
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού