Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 96 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
η συνάντηση έγινε μεσα στο Αυγουστο στο στούντιο που εμφανιζόταν. Για οσους δεν ξέρουν την Μαντονα μιλάμε για ισως το απόλυτο ΜΙΛΦ ,ξανθό με μάκρη σπαστό μαλλι μέχρι την μέση. Τεράστιο ενισχυμένο στήθος, και σαρκώδη τσιμπουκο-χείλη,με απιστευτο εκφυλο βλεμα . Αν και εχει παρει κάποια κιλακια παραμένει υπερμουναρος μεσα στην καβλα. Πέρασα αμεσως στο δωμάτιο καθώς την ξέρω πολλά χρόνια , ηρθε μετα από λίγο χωρίς καμια καθυστέρηση (ευτυχως ειχε τσαμπιονς λιγκ οποτε δεν ειχε κοσμο ) . Μετα από παρότρυνση της να παρω το ελεύθερο στοματικό (τοσα χρονια στο στουντιο επερνα το απλο ) , αφου το σκέφτηκα και λεω δεν γαμιεται δινω το επιπλέον αντίτιμο , εκει κατάλαβα τι μαλάκια έκανα τοσα χρόνια . Η ΑΠΟΛΥΤΗ πιπα
στον ρουφάει στον γλύφει, στον χτυπάει, στην γλωσσα της στο στηθος της , σε μάγουλα τον φέρνει στροφές, στον χουφτώνει γλείψιμο όλης της γύρω περιοχής και ότι άλλο έχετε φανταστεί ή έχετε δει σε τσοντα . Απίστευτα γλωσσοφιλα ( στην ουσια αλληλοκαναμε πίπα στην γλώσσα μεταξύ μας ) . Μετα αφου σχεδον μου εδωσε την ψωλη μου στο χερι σεξ σε δύο στάσεις γρήγορους ρυθμούς και φουλ ενεργεια ( δεν αντεχα για άλλες ) πισωκολλητό σε άψογο στήσιμο από μέρους της και αληθοφανείς κραυγες και λογια ηδονης (βοηθάει το ότι είναι Ελληνίδα ) ιεραποστολικό με φουλ γλωσσόφιλα και ηρθε το τελος . Για μενα η απολυτή σεξομηχανη για το απόλυτο πήδημα .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 01, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μαντόνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
80€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
drizzt
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
758
Πόντοι:
306
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 koutavoulias, ant-ant, alpula και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού