Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 77 10
Sex Studio 102279
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Επισκέφτηκα το εν λόγω studio σήμερα, λίγο μετά τις 12. Δούλευε η Εμμανούελα, την οποία ομολογουμένως βρήκα πολύ όμορφη και σε συνδυασμό με το πολύ γλυκό χαμόγελό της, παρακινήθηκα να τιμήσω. Το δωμάτιο ήταν καθαρότατο και δεν έχω κανένα παράπονο από τον χώρο τον οποίο βρήκα πολύ καλό. Στο ψητό τώρα...Αφού μου τον έπαιξε λίγο(κάπως άτσαλα είναι η αλήθεια), άρχισε το κλαρίνο. Η πίπα της δεν ήταν κάτι το εξαιρετικό,αλλά επειδή με είχαν χτυπήσει οι κάβλες στο κεφάλι μετά από κανά δύο λεπτά της ζήτησα να ανέβει από πάνω για να μην χύσω. Τα πράγματα ήταν κάπως καλύτερα σε αυτή τη στάση, αφού γαμιόταν δυνατά πάνω στον πούτσο μου και έβγαζε και κάποια βογγητά(εμφανώς προσποιητά)ή έλεγε φράσεις όπως "ναι μωρό μου" και τα συναφή.Τελικά δεν άντεξα και ο ψωλοζωμός μου άρχισε να ρέει.Ήθελα να την πάρω και στα 4 για να έχω θέα τον πολυ ωραίο κώλο της αλλά με πρόλαβαν οι κάβλες μου.Με χάλασε το γεγονός ότι η κοπέλα φαινόταν ότι ήταν λιγάκι βιαστική,ενώ εκεί που μιλούσαμε μου λέει ότι περιμένουν και άλλοι και δεν έχουμε πολλά να πούμε(λες και ήθελα να συζητήσουμε για το κυπριακό).Κρίνοντας από αυτά που λένε άλλοι συναγωνιστές μπορώ να πω ότι μου φέρθηκε καλά κιόλας.Οverall, συγκρίνοντας την Εμμανουέλα με άλλες κοπέλες του συγκεκριμένου μαγαζιού θα μπορούσα να πω ότι είναι πολύ μέτρια.Ενώ είναι πάρα πολύ fuckable η συμπεριφορά της επιδέχεται μεγάλης βελτίωσης.Αν πάτε στο συγκεκριμένο στούντιο καλύτερα να καταθέσετε για κάποια άλλη κοπέλα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 28, 2009
Όνομα κοπέλας
Εμανουέλα
Paparov
Μέλος
Εγγραφή:
1 Μαϊ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
4
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού