Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 363 10
Sex Studio 404145
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πραγματικά αυτό που μου συνέβη σήμερα με την Σάσα δεν περιγράφεται με λόγια.λοιπόν αποφάσισα σήμερα μετά από αρκετό καιρό να επισκεφτώ το συγκεκριμένο χώρο που άλλοτε μου έχει προσφέρει πολύ καλές στιγμές π.χ. Αλινάκι και άλλοτε έχω φάει φόλες.anyway αφού γύρισα και από ταξίδι στην Αμέρικα πήρα την μεγάλη απόφαση να επισκεφτώ την Σάσα και ότι προκύψει.Για την συγκεκριμένη κοπέλα έχουν γραφτεί διάφορα τα οποία ύστερα από την σημερινή μέρα τα θεωρώ μακακίες.πραγματικά επειδή μίλησα λίγο με την Σάσα τα έχει πάρει άσχημα διότι από ότι μου είπε είναι ψέματα τα όσα έχουν γραφτεί.τελοσπάντως η κόπελα δεν παίζεται με τίποτα.τρελή διάθεση κούβεντα αρκετή ώρα στο δωμάτιο και γενικά ήταν όλα τα λεφτά.......!και σίγουρα απέκτησε έναν ακόμα μεγάλο θαυμαστή.Συνήθως επειδή το σώμα της Σάσας και γενικά το όλο στυλ της με καβλώνει πολύ με διάφορα κολπάκια της καταφέρνε και με έκανε να τελειώνω σχετικά γρήγορα.Σήμερα όμως κρατήθηκα για αρκετή ώρα απλά και μόνο από πείσμα αλλά και να τεστάρω την Σάσα.Σίγουρα βέβαια είναι επαγγελματίας σε αυτό που κάνει και μερικά βογγητά όχι τόσο αληθινά αλλά δεν είναι και γλάστρα όπως άλλες.λοιπόν στην ουσία τώρα επίσκεψη δικιά μου κατά τισ 1:00 δεν περίμενα πολύ ώρα ένας πελάτης πριν από εμένα το κλασικό 60 ευρώ στάση 69 πολύ καθαρή εναλλαγή 3 στάσεων τρελή θέα στα 4 η Σάσα εκεί συνήθως την πατάω και καταθέτω.γλύψιμο @@@@@ καλό και deep throat πίπα και αφού μετά από κανά 15 λεπτό με αρκετό σφυροκόπημα και με κλειστό air/condition λόγω ότι η Σάσα ήταν λίγο κρυωμένη ανέβασα ατμόσφαιρες τρελές αποφάσισα να με τελειώσει η Σάσα χειρονακτικά αφού θα το ξημερώναμε και για να μην εκμεταλευτώ την όλη φάση τελείωσα πάνω στο πλούσιο στήθος της.μου είπε να γράψω τρεις σελίδες αλλά οκ ήδη το έχω ξεφτιλίσει αρκετά.θα ήθελα να την βλέπω πάντα να πρσφέρει τέτοιες υπηρεσίες είναι πολύ super η γκόμενα πιστεύω αλλά μπορεί να πέσει και σε κακές μέρες όπως όλοι μας.συν της άλλης και λόγω καταγωγής έχει ένα σχετικά παγωμένο στυλ.πραγματικά όμως η γκόμενα αν θέλει σε κολλάει στον τοίχο.ψηφίζω δαγκωτό Σάσαααααααααααα γουστάρω με χίλια.όπως καταλάβατε αφού με μερικούς συναγωνιστές έχουμε χτίσει την πρώτη κολώνα θα αναλάβω οικονομικά και την δεύτερη και βλέπουμε.Sorry αν ήμουν κουραστικός απλά σήμερα μου πήρε το μυαλό και ήθελα να το μοιραστώ μαζί σας.Αν συνεχιστεί η κακή κριτική για την Σάσα και ξέροντας τους πάντες στην περιοχή αφού δούλευα για αρκετά χρόνια εκεί γύρω θα κατέβω στην Βούρβαχη με πανό διαμαρτυρίας πορεία κανονικά με 50 δικούς μου.αγωνιστικούς χαιρετισμούς σε όλους.μήπως να την μανατζάρω κιόλας..........χιχιχιχιχι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 26, 2009
Όνομα κοπέλας
Σάσα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
26 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού